Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rózsaszínű nyálkás...

Halvány rózsaszínű nyálkás valami pisilés utan a 9. hét terhességben. Veszélyes? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mivel vikkend van és az orvosomat nem tudom el érni, ügyeletre pedig nem szívesen mennék be ha nem muszáj a kovid miatt, nem tudom mit tegyek!? Volt valakinél már ilyen? Baj lehet a babával vagy ez normális?

Meg próbálok egy képet be linkelni:

[link]



2021. jan. 10. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem 7 hetesen volt, egy nagydolog után. Gyulladásom volt és valószínűleg a hüvelytabletta mart fel. Felhívtam az orvosomat mert megijedtem, másnapra kaptam időpontot hozzá. Minden rendben volt és van azóta is. Lassan megszületik a picilány.
2021. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos a vetélésem kezdődött igy októberben ugyanúgy 9 hetesen.

Én ügyeletet javasolok. És szurkolok hogy minden rendben legyen.

2021. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Veszelyes is lehet. Nem lehet mit mondani erre, nezzen meg egy orvos!!!!
2021. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet baj is lehet hogy semmit nem jelent . De mindenképp menj orvoshoz nézzenek meg. Nekem 11. Heten volt ilyen és nem volt a babnak szívhangja
2021. jan. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Javítás.. babának.
2021. jan. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos, tegnap este már tiszta volt a papír pisilés után így nem mentünk be az ügyeletre. Ma reggel voltam az orvosomnál és meg vizsgált, minden rendben van a babával, erős a szív hangja is, ma már nem látott vért így ő sem tudta meg mondani hogy honnan jöhetett, de mondta hogy ha mgint ilyen lessz akkor hivjam fel és újra meg nézzük.
2021. jan. 11. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy minden rendben :)
2021. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Örülök hogy minden rendben van 😊

Boldog babavárást!

2021. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek 😍👶
2021. jan. 11. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt progesterone pótlást kaptam rá és egyáltalán nem volt aztán. Bár nekem az 5 héten kezdődött ilyen.
2021. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!