Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a tipikusnak mondott,...

Mik azok a tipikusnak mondott, mantrázott terhességi tünetek, amelyek nálad mégsem jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a ragyogó bőrre, a sűrű és fénylő hajra, a duzzadt keblekre, de akár kellemetlen tünetekre is, mint hányás, fáradság stb.
2020. dec. 2. 08:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tünetem nem volt egész terhesség alatt. Csak a szokásos keményedések.
2020. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hányás, kívánósság, nem nőtt a mellem, a hajam, nem volt libidóm.
2020. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Három gyerkőcöm van, egyszer sem volt még hányingerem sem. Inkább rossz közérzet, fáradtság mint frontkor, de csak a harmadiknál az első hetekben, a gyomrommal nem volt semmi.
2020. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ami engem meglepett: nem voltam kívánós, az étvágyam és amiket szeretek maradt ugyanolyan, a mellem se nőtt, nagyon picit megduzzadt, de csak én láttam a különbséget, mások nem. Pedig volt tejem bőven, és csak B kosár. Ez fura volt számomra.
2020. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerekem van, egyikkel sem hánytam egyszer sem. Viszont vödörszám ettem a kefírt és a joghurtot minden első trimeszterben.

Bónusz: én a vajúdást sem éltem meg kibírhatatlan fájdalomként, pedig 2x oxytocint is kaptam. Nekem a kitolás volt mindig a "nehéz" része.

2020. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mellfájdalom.
2020. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem attól ragyog a bőröm mert olyan szép lenne, hanem mert olyan zsíros lett..

A hajam szintén, a hajam alja pedig olyan száraz lett a balzsamozás ellenére is, hogy csomókban hullik😄

Amúgy már az eleje óta nincsenek ilyen tipikus terhes tüneteim, se hányás, se vizelési inger, nem vagyok fáradékony sem, nincs székrekedésem mint sokaknak, nem eszek többet egyátalán..

Egyedül annyi, hogy a melleim nőttek meg, ezen kívül semmi..

2020. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Se hányinger, se hányás, se kibírhatatlan hangulatingadozások. Nem vagyok kívánós sem. Igazából csak nő a hasam, és néha vannak jósló fájásaim már


34+5 hkm

2020. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem voltam rosszul, nem émelyegtem, nem hánytam.


20. hétig fogytam, alig híztam, de az is eltűnt a szüléskor. Tipikus csúcsos, "fiús" hasam volt, szép voltam. Mindenki azt mondta, fiú lesz. Mégis lány lett :)

2020. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Reggeli rosszullét vagy úgy bármilyen rosszullét, pisilési ingyer, hangulatingadozás, kívánósság
2020. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!