Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes lehetek?...

Szerintetek terhes lehetek? Tünetek alább.

Figyelt kérdés
Volt egy olyan szitu, hogy a párom elélvezett, de nem belém, utána óvszer nélkül visszarakta, de előtte letörölgette papírzsebkendővel... magyarul megszakításos módszerrel védekeztünk... a menstruációm persze késik, ott lent azt érzem olyan mintha feltudnék robbanni, feszül, hányingerem is van, most reggeliztem, plusz szédülök és fáradékonynak érzem magam... néha belegörcsöl de ennyi... megnéztem, de nincsen vérszagom, a mellem se feszül úgy ahogy szokott... szerintetek? a héten csinálok tesztet.. csak kíváncsi vagyok a véleményetekre...
2010. aug. 11. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Vérszagod?

Ezek akár koraterhességi tünetek is lehetnek.

2010. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem biztos, hogy az vagy, de benne van a pakliban. én is így lettem terhes, megszakítással. úgyhogy nem kizárt. bár nálam nem jelentkeztek tünetek, csak nem jött meg, akkor elmentem a dokihoz és akkor mondta hogy 6 hetes vagyok. utána kezdődött a reggeli hányás, hányinger, rosszul voltam a kávé szagától is, megduzzadt egy kicsit a mellem, sokat ettem. úgyhogy nem kizárt, de nem is biztos, hogy az lettél.
2010. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis eséllyel, de terhes lehetsz. Itt az sem mindegy, a ciklus hányadik napján voltatok így együtt. A megszakításos módszer veszélye abban van, hogy egy előző együttlétből spermium marad a férfi hímvesszőjében.. Bár szerintem ez olyan kis mennyiség, hogy nem egyszerű ettől teherbe esni. Szerintem ne félj, szerintem nem lesz baj.
2010. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!