Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen van valamilye...

4 hetes terhesen van valamilyen tünet?

Figyelt kérdés
Mert nekem néhány napig volt fura érzés a hasamban, de ez tegnap elmúlt és ezért most aggódom.
2010. aug. 10. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a menses elmaradása
2010. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt múlt hétre (nem) vártam. Pénteken csináltam pozi tesztet. Meg vasárnap is. Tegnap a doki hasi ultrahangon csak annyit látott, hogy megvastagodott a méhnyálkahártyám. Pénteken kell visszamennem. Egyébként csütörtök óta barnázom, mondtam is a dokinak.
2010. aug. 10. 07:42
 3/16 anonim ***** válasza:

ha pozitív a teszt akkor babát vársz. barnázás sokmindentől lehet, erre szoktak felírni utrogestan hüvelykapszulát, ez olyan magzatmegtartó hormon.

sokat kell pihenni, nem nehezet emelni, tilos az ülőfürdő és a forró fürdő, a sport és a szex.

2010. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem adott semmilyen gyógyszert a doki. Habár tavaly kaptam, de nem segített, nem maradt meg a babám. És ugyanígy volt barnázásom, ezért félek. Igen, mondta a doki is, hogy ezekre figyeljek.
2010. aug. 10. 08:29
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem nem volt semmi tünet a 6. hétig. onnantól néha hányinger és tegnap pedig alig bírtam pár falatot enni, de még mindig nem hánytam.


a legelső tünetek között a mellfeszülés volt, de az is az elmaradt után pár nappal. meg a sűrű vizelési inger, de ezt elég nehéz megítélni, mert nagyon szubjektív dolog.


8+2 hetes

2010. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
írass föl vele mindenképp utrogestant. hiszen ártani nem árt, de megmentheti a baba életét, ha az az ok, hogy kevés a progeszteronod.
2010. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A mellfeszülés nekem is megvan. Szedek vitamint, eszem gyümölcsöt, nem szexelek, nem forrófürdőzöm, nem emelek, sokat pihenek. Tehát mindent megteszek, nagyon remélem, hogy rendben lesz. Már két és fél éve várjuk.
2010. aug. 10. 08:48
 8/16 anonim ***** válasza:

akkor drukkolok, hogy minden rendben legyen.

igazából te ezekkel mindent megtettél amit tudsz.

ha mész pénteken a dokihoz, kérdezz rá az utrogestant-ra. lehet, csak azért nem írta fel eddig, mert még nincs szívhang. valaki csak utána írja fel. bár ez elég érdekes és tökre utálom, hogy ez ennyire dokifüggő. valakinek már a pozitív tesztre felírják mindenféle tünet nélkül, csak mert volt már vetélése. ami nem baj, mert tényleg nem lehet vele ártani, de egy vetélés után még nem feltétlen lesz probléma a köv. terhességnél.

2010. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ráfogok kérdezni pénteken.

Csak már lenne péntek...

2010. aug. 10. 09:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8-9 hetes vagyok, és semmi tünetem!
2010. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!