Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek az értékek 29 hét és...

Jók ezek az értékek 29 hét és 4-5 naposan?

Figyelt kérdés

HC 26.99 cm, AC 24.32 cm, FL 5.36 cm, súly 1.265 g. [link]

Ezen az oldalon, ha ellenőrzöm, ezen méretek tökéletesen megfelelnek a babóm korának, de ezesetben miért lehet az, hogy 4D leletemen viszont 10 nappal fiatalabbnak van becsülve?


2008. nov. 28. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 29hét 4naposan ezek voltak az ereményeim:BPD:7.68cm, HC:27.11cm, AC:25.49cm, FL:5.43cm

A te babaád adatai egy kicsit kisebbek de nagyon minimálisan, még bőven behozhatja a babód magát:)

32 hetes kismama

2008. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem írni hogy az én babaám is kisebb volt a koránál 4 nappal.
2008. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jók a méretek. Timmermann féle nekem sosem adott pontos egyezést. Lehet kicsit kisebb a bébi, de 10 nap az nem gond, ez függ az uh készülék beállításától is.
2008. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Az én babóm 30+1 naposan:1580G BECSÜLT súly, BPD:77mm OFD:94mm AC:255mm FL:61mm


Ezt csak összehasonlításnak írom, de különben a sógornőm babóját elszámolták egy hétte, és Ő is azt hitte pici a babó,pedig csak fiatalabb volt 1 héttel..

Ne izgulj, mindene ok, ha nem lenne mondták volna.

És amúgy is van ideje hízni.

Boldog babavárást

30 hetes kismama

2008. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jók, meg amúgy sem érdemes aggódni emiatt, a lényeg az, hogy az előző ultrahanghoz képest a következőn egyértelműen látszódjon a növekedés. Első babámnál folyton azt mondták az ultrahangok során, hogy nagyon nagy baba, a comcsont hossza jóval nagyobb az ilyenkor szokásosnál. A férjemmel még poénkodtunk is, mert egyikünk se túl nagy, én 158 cm vagyok, ő 172. Az utolsó hetekben meg mindig kis súlyt mértek neki, ehhez képest 3 és fél kg és 51 cm lett a kislány,ami hosszra egyáltalán nem nagy (én pl. 53 cm-vel születtem), súlyra viszont nem kicsi, hanem átlagos.
2008. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!