Elhalt terhesség?

Figyelt kérdés

9hetes terhes vagyok, reggel véreztem, megvizsgáltak, nincs szívműködés.

De a magzat nőtt 2hét alatt.a vérzés abbamaradt.

Holnap megnézik újra, ha nem találnak szivhangot, akkor műtéttel befejezik.

Reménykedhetek benne hogy az orvos nem vette észre?


2020. szept. 30. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig lehet ☹️ holnap már biztosan tudnak mondani valamit. Kívánom neked, hogy jó híreket kapj!
2020. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Öszinte leszek, szerintem 9 hetesen, ha nem talált szívhangot ma, akkor holnap sem fog :/ Ezt nem nagyon lehet elnézni :/


Eddig rendben voltak a méretei, megfeleltek a korának?

2020. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.igen eddig minden rendbe volt, a méretek is stimmeltek.

Van egy kislányom, akivel ugyanigy véreztem,és azt a gyogyszert amit akkor kaptam azt most is szedtem a terhesség elejétől.

Szoval felfoghatatlan ez az egész.

2020. szept. 30. 19:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem áprilisban a doki magánrendelésen mondta, hogy nincs szívhang. De nem olyan jó az ultrahang gépe ott, 4 nap múlva nézzük meg a kórházban mert az jobb gép. Bíztatott a doki, hogy attól is függhet hogyan fekszik. Nekünk nem lett szerencsénk, műtét lett a vége.😔 Remélem te jó híreket kapsz. Együttérzek veled🤞🤞🤞 Drukkolok!
2020. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Szeretnék hinni a csodában :(

2020. szept. 30. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok ! Írd majd meg holnap mi volt a dokinál .
2020. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az első babával nem lett később se már szívhang,műtét lett,de még a műtőben is egyszer megnéztek hátha :(

Viszont a 2.nál ugyanígy beküldött a doki a khba, 9hét 6napos volt, és nem talált szívhangot, barnázás miatt mentem. Nem akartam elhinni, hogy ez még egyszer megtörténik. A kórházban reggel az uhn midnen rendben volt szerencsére, már 6 éves:)

2020. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
🤞🏻
2020. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Sajnos reggel meg kellett műteni, nem tudomhogy miért hagyott itt a kisbabám 😟

Ngyon szomorú vagyok, hogy itt volt velem végig és sosem hallhattam a szívhangját😟


Talán majd sikerül.. Egyszer..

2020. okt. 1. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem kérdező! Hidd el mindennek oka van ☹️ még ha most nem is érted! Tavaly ilyenkor vesztettem el 2 babámat a születésük után. Most nemsokára már a kezemben tarthatom a szivárvány gyermekemet. Ne adjátok fel! Sikerülni fog nektek is!
2020. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!