Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 16 hetesek leszünk, de...

Lassan 16 hetesek leszünk, de még nem éreztem a mocorgását (legalábbis nem tudok róla). Ilyenkor honnan tudom, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Olyan régen volt a 12 hetes uh és alig várom a következőt. Tudom, hogy nem szabadna ilyenekre gondolni, de azért mégis természetes az aggódás, hogy "jól van-e".
2007. dec. 16. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy aggódsz, hiszen ő bent van, te pedig kint. :-) Mindig ara kell gondolnod ilyenkor, hogy a terhességek nagy többsége problémamentes, és te is ebbe a kategóriába tartozol. ha nagyon nem bírod már ki, elmehetsz a kórházba köztes uh vizsgálatra, megnézheted hogy érzi magát, vagy lehet kapni azt a bizonyos otthoni szívhangvizsgáló készüléket (pár kérdéssel lejjebb volt róla szó), direkt azért, hogy senki se essen pánikba.

A mozgást nemsokára érezni fogod, talán 1, talán 3 hét még, de onnantól biztosan tudni fogod, hogy a picur jól van. Akkor majd azért aggódsz, ha nem mozog mindig. :-))

2007. dec. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Természetes hogy aggódsz, de nyugi semmi okod rá. A 20.hétig megfog mozdulni ne aggódj.Ilyenkor csak buborékolást kell még érezned,én már a 15.héten éreztem, de a kis rúgásokat úgy a 18. hét óta érzem, most a 21.hétbe vagyok, és most már abszólut lehet érezni. Úgy hogy nyugi, minden rendbe van ott bent. Majd idővel érzed már te is.Sok sikert és grat a babóhoz.
2007. dec. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolom te is elsőabás vagy.Én is.Jómagam a 15 héten érezetm először.Aztán utána a 17.ig semmi.Ne aggódj!Hallgass az ösztöneidre!Nekem bevált.(Amúgy engem meguh-ztak a 16.hét elején is,mert nem voltak benne biztosak,h mikorra kell mennem AFPre.)Nyugi,jól van.Ha bármi felmerült volna az előző vizsgálatkor visszahívnak UHra.

2007. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!