Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 23 hetesen azt vettem...

Baj, ha 23 hetesen azt vettem észre, mintha pár csepp vér ürült volna tőlem, és a hasam is görcsölget néha?

Figyelt kérdés
2007. dec. 16. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem, a pár csepp vér nem jelenthet gondot ennyi idősen, csak az erős vérzés, ami fájdalommal is jár. Ez inkább a szervezeted "megemlékezése" lehet a korábbi mensiről, ha utánaszámolsz, és egybeesik az idő, akor végképp megnyugodhatsz! Ha esetleg együtt voltál a pároddal, akkor enyhe nyákleválás, felületi sérülés is okozhat vérzést.
2007. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Semmi baj, ne izgulj, előfordul. Ha nagyon erősek vagy sűrűek a görcsök, pihenj többet és említsd meg az orvosnak. Jó babavárást!
2007. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Mindennemű vérzést illetve görcsöt el kell mondani az orvosnak, részletesen leírni, milyen jellegű volt. Megijedni nem kell, de semmilyen vérzés és görcs nem oldható meg interneten keresztül, igez hogy a második trimeszterben vagy, de sosem bocsátanád meg magadnak ha azért történne valami, mert nem mentél el dokihoz ezzel a problémával. Természetesen én is azt gondolom hogy nem lehet baj, ha csak pár csepp volt (és feltételezem, azóta semmi), de fő a biztonság és a te teljes körű nyugalmad.
2007. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj orvoshoz, biztos ami biztos. Ha nincs semmi baj, legalább megnyugszol.
2007. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!