Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 31,5 hetesen hogy...

Normális 31,5 hetesen hogy görcsölget néha a hasam? Olyan mintha meg akarna jönni, csak annyira azért nem fáj, de ahhoz tudom hasonlitani. A magne B6-ot 3×2 szedem, és mégis. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, gyakorol a méh. Van akinek ezek a méhmozgások fel sem tűnnek, van akinek nagyon fájnak. (én is az utóbbiba tartoztam). Mindenesetre pihenj sokat, és ha görcsöl akkor feküdj be egy kád nem túl forró vízbe, amibe pár csepp levendula illóolajat cseppentettél. Segít!

Minden jót!! :)

2008. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pihenj többet, esetleg ha még dolgozol, menj táppénzre... a doki úgyis szól, ha belül nyílni kezd a méhszáj vagy ilyesmi, és elmondja a teendőket.

Ja, és nekem egy deci vörösbort is ajánlott méhlazításra ;)

2008. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem igen normális.Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én úgy 2 napja vettem észre, hogy reggelente 1x 2x van ez a meg akar jönni érzés, aztán elmúlik.

36 hetes kismama

2008. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 32 hetes vagyok de görcsöt még nem éreztem csak haskeményedésem van gyakorta.Az én dokim a magnézium pezsgőtablettát ajánlotta mert szerinte míg a magnéziumot nem ,a b6 vitamint túl lehet adagolni és a 7. hónapban már veszélyes lehet.Lassan szülünk! :-)

Sok boldog pillanatot kívánok neked!

2008. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!