Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj az, ha 5 hetesen szinte...

Baj az, ha 5 hetesen szinte semmit sem érzek? Csak puffad a hasam, már csak enyhén görcsölget, a cicim is alig érzékeny. Talán még annyi, hogy éjjelente rosszl alszom, viszont nappal, kora délután majd lefordulok a székről, olyan álmos vagyok.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nálam csak később jelentkeznek a tünetek?
2008. szept. 22. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6-7. hét körül kezdődtek a tünetek (émelygés, álmosság), van akinek egyáltalán nincsenek is tünetei, szóval ne aggódj!
2008. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nem kell megréműlni,nem mindenkinél jelentkeznek a rosszullétek:)Örülj neki ha jól vagy.Az is lehet 1-2hét múlva meg már minden jön ki belöled...

Minden jót,boldog babavárást:)

34hetes kismama

2008. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó! Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam.
2008. szept. 22. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, majd jönnek a rosszulétek!

Az 5. hét még nagyon korai.

Én a 9. héttől kezdtem el hányni, addig émelyegtem.

2008. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 5. hét környékén kezdődtek az émelygések, majd a 8. hét betöltése után már hánytam is reggel este.

8 hetes + 4 napos vagyok.

2008. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt, csak nagyon álmos voltam kb 5-8. hétig. Nem mindenkinél vannak durva terhességi tünetek. Örülj neki :) Gratula a babához!! Üdv 29 hetes kismami
2008. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!