Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes uh-n mit vizsgál a...

24 hetes uh-n mit vizsgál a doki? Méhszájat is?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok,de a múlt heti uh elmaradt.
2010. aug. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem -leszámítva a kötelezőket- mindig ugyanazokat nézi.Megvizsgál kézzel, megtapintja a hasam, hogy hol van a méhem,megnézi a méhszájat, és a folyásomat.Ultrahangon mindig leméri a BPD-t, a combcsontot, a karcsontot,a haskerületet.A gép kiszámít egy becsült súlyt.Nagyjából ennyi az, amit héttől függetlenül, minden alkalommal megnéz.
2010. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor ma voltam dokinál,utoljára meg 21 hetesen voltam uh-n.

Ma a doki csak améhszájat nézte meg,semmi mást!:(

Szerencsére zárt.

De ha 4 hetes voltam utoljára,legközelebb meg csak szept 9-én kell mennem,akkor ez nem sok kicsit?Nem sok a szünet két uh között?

Menyjek másik dokihoz?

2010. aug. 5. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem nézett meg ultrahanggal.Ő fogadott orvos?Ez fura egy kicsit, hogy nem nézi meg a babát.Ez ugyanúgy a terhesgondozás része lenne, és nem csak a méhszájad a fontos.Ha ma voltál utoljára, és legközelebb szept. 9-én kell menned, azzal semmi baj nincs.Én is 4 hetente egyszer megyek az orvosomhoz.Ha nincs panasz, havonta csak egyszer néznek meg.Ne aggódj, a baba attól még ugyanolyan szépen fejlődik, hogy nem volt ultrahang.Ő így is, úgy is jól van.De ha szeretnél megnyugodni, menj és nézesd meg egy másik orvossal is, magán úton.Egyszer én is voltam másnál, amikor a nemére voltunk kíváncsiak.Ennek a másik dokinak volt 3/4 D funkció a gépén.Úgyhogy először 18 hetesen láttuk térben.Én biztos rákérdeznék legközelebb, hogy miért nem csinál UH-t.
2010. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.Igazad van.Azért elmegyek másik dokihoz is.

4 hete látott utoljára uh-n,meg most NEM ,de CSAK 5 hét múlva lát megint.:(

ez akkor is 9 hét:(

Igen,fogadott doki,remélem nem kell benne csalódni...

2010. aug. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!