Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj, amikor az orvosom...

Nagyon fáj, amikor az orvosom vizsgál és nézi, hogy mennyire vagyok nyitva. Én vagyok érzékeny, vagy tényleg fájdalmas, ahogy a méhszájat nézi?

Figyelt kérdés
2007. dec. 20. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyéntől, és orvostól függ.

Szólj neki, hogy ez neked nem jó. Egyébként uh-on minden látszik. Nekem csak az utolsó hetekben nézték kézzel is, nekem nem fájt.


Kitartás, könnyű szülést kívánok !

2007. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem és az orvosok sem vagyunk egyformák.

Nekem is volt orvos, akitől görcsöltem több napig,ha megvizsgált.

Ha tudsz válts dokit, vagy kérd meg, próbáljon finomabb lenni. Nem lenne szabad fájni neki.

2007. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Ha egy vizsgálat ennyire fáj, akkor mi lesz a szülésednél?

2 gyermekes anyuka

2007. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

2 gyermekes anyuka! A rosszindulatú megjegyzésedet hagyd inkább otthon magadnak! Nem kötelező hozzászolnód!

Nem normális ha fáj ahogy a doki vizsgál, vannak érzékenyebb nők is nem mindenki érzéketlen mint esetleg te! Te gondolom megsem érezted még a szülést sem!

Szerintem kedves kérdező nem normélis ha fáj szólj a dokinak hogy legyen kiméletesebb! Gondolom már nem tudsz válatani dokit sajnos! Kellemes Ünnepeket Neked!

2007. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A "2 gyermekes anyuka" az a fajta lehet akiből kiesik a gyerek.

Emberségért meg a sarki fűszereshez jár, de mivel az ünnepek miatt zárva-így neki idénre már nem jutott...

És az ilyen anyuka....no comment.


Szerintem is, szólj az orvosodnak, hogy fáj.

Nem kell szégyelni, nem mindenki vaskalapos.

Szok szerencsét.

2007. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!