Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején nagy baj ha...

Terhesség elején nagy baj ha sokat takaritok, kertben munkálkodom?

Figyelt kérdés
Jól birom bár most fáj egy kicsit a derekam,nem igazán ér rá más most foglalkozni a kinnti pl kerti dolgokal és muszály tevékenykedni.
2010. aug. 3. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Probléma mentes terhességnél mindent szabad persze csak mértékkel. Ergo csinálj amit kell, de mondjuk nem neked kell az x kilós talicskát eltolni. Nem beteg vagy, csak terhes. Ne a legnagyobb melegben legyél kinnt és igyál sok folyadékot. Meg persze tarts pihenőket.

Boldog babavárást!

35 hetes kismama

2010. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi gond a terhességeddel nyugodtan csinálhatod, persze mindent mértékkel! Én folyamatosan dolgoztam munkahelyen fizikai munkát 12 órában otthon a lakást, kertet és még közben felújítottunk is! Most is találok ki minden napra valamit! Anyukám azt mondta egyszer észre sem veszem és elhagyom a babát :) 39 hetes km
2010. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szólók véleményét.

Én azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, és egy óriási benzinmotoros fűnyírót tologattam egész nap, ráadásul nem is sík terepen, hanem dombra fel, dombra le.

Másnap pozit teszteltem. Féltem is, nehogy gond legyen, mert rendesen összerángattam magam.

2010. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Grat a babátokhoz:)39-heteske szurkolok neketek:)
2010. aug. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!