Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Egyátalán ne...

28 hetes vagyok. Egyátalán ne hizom és a hasam se nő. Normális ez? Eddig 3kg jött fel, már féltem a babámat hogy nem nő.

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanácsadáson biztos szóltak volna, ha baj lenne. Nem tudom nőgyógyászhoz hogy kell járnod, de nekem havonta kell megjelennem és akkor mindig megnéz ultrahanggal is. Ha téged is néznek havonta, akkor biztosan nő a baba, mert szólnának, ha nem így lenne, csak szerintem valamiért olyan alkat vagy, hogy jobban elfér benned. Legalábbis ez az én véleményem, nem tudhatom biztosan. Mindenképp kérdezd meg az orvosodat. Amúgy én is 28 hetes vagyok és a babám, a méretei alapján le van maradva 2-3 héttel, de azért elég nagy a hasam, de azt mondják, hogy a has mérete nem függ a baba méretétől. Egyszóval menyj el dokihoz, nézesd meg a babát ultrahanggal és akkor minden kiderül. Remélem tényleg nincs semmi baj!

Minden jót nektek!

2008. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Kb. 2 hete voltam ultrahangon ott mindent rendben találtak.Csakhát azóta egy dekát se hiztam,meg a hasam se nőt.Neked mit mondtak higy miért kisebb a babád??Nem lehet hogy el vagy számolva?
2008. nov. 26. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg hogy te mennyit hízol.hidd el a babád elveszi azt ami neki a legfontossabb!ha a doki szerint minden rendben akkor nincs miért aggódnod.
2008. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mondtak semmit, hogy miért kisebb a baba. Sem a tanácsadáson, sem a nőgyógyász által végzett ultrahangvizsgálaton, sem a genetikai ultrahangokon, ahova azért kell járnom két hetente, mert sajnos több a magzatvizem a kelleténél. Most ez van előtérben, nem pedig a baba mérete. Szerencsére a genetikai UH-okon eddig mindent rendben találtak, még mennem kell majd Torch vizsgálatra, remélet az is rendben lesz. Próbálok pozitív maradni, ami elég nehéz, de neked is ezt tanácsolom. Minden jót, jó egészséget és kitartást!
2008. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesgondozáson beszéltem egy 9. hónapban lévő kismamával, aki 1!!! kilót hízott egész terhessége alatt, és a pocaklakója normálisan fejlődött. Igaz a hölgy ránézésre 100 kiló is volt, szóval volt a babának mit elszedni az anyutól.
2008. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom hogy gondok vannak a terhességeddel.Nekem is volt én egyfolytában bőgtem.Nem voltam ilyen erős mint te!!:)Nagyon sok egészséget kivánok nektek mindkettőtőknek!!!!!!!!!!!!Én 52 kg indultam és most vagyok 55 kg,és ugyérzem a kisdrágámnak nincs nagyon miből elvennie.........,de remélem minden ok nála!Boldog babavárást kivánok nektek.
2008. nov. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!