Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek túl amikor...

Hogy éltétek túl amikor elment a baba? Főleg azokra lennék kiváncsi akiknek első baba lett volna és/vagy sokat vártak rá. Mi tartja bennetek a lelket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

SZia. Ha jól értelmezem a történeted, még meg van a babád?

Én elég önfejű vagyok, és ha a dokik nem segítenek, én megpróbálnám magán úton. Olyan szempontból, hogy ha tudod milyen hormon hiányzik akkor beszerezném. Lehet kapni a neten utrogestan hüvelykúpot, és gyógyszert is. Írd be a googleba.Olyanok adják el akiknek megmaradt fél vagy 1 doboz. Duphasont is ezt a célt szolgálja. Vedd meg és használd.

Én is 13 hónapja várom a csodát jövő hónapban megyünk a meddőségibe. Tudom milyen rossz ácsingózni egy baba után.

Rizikó ez az egész de én bizti megpróbálnám. Írj mi újság veled.

2010. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nézd csak ezekre gondoltam:

[link]


[link]

2010. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

21.20 vagyok.Már lombikra jártunk,fél évig vizsgálgattak minket össze vissza.Már csak 1 vizsgálat volt hátra és az is 2 hét múlva lett volna amikor 4 nap késés után teszteltem.Szerencsére pozitívat :)A professzor is meglepődött amikor felhívtam a nagy hírrel.

Mind a kétszer akkor lettem babás amikor nem számítottam rá.Az orvosok szerint a stressz miatt nem estem teherbe.

Biztos vagyok benne,hogy nektek is össze fog jönni és sok sikert kívánok hozzá.

2010. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Kedves 7.16-os!Köszönöm szépen a segítséged,én is gondoltam erre,de mivel külföldön élek,nem olyan egyszerű még internetről sem!!:-(((

A doki szerint még megvan a baba,szerintem azonban már nincs,ugyanis a 4 hét végétől vérzek,és az uh-n a 6. hét elején csak 3mm-es

2010. aug. 2. 08:16
 15/27 A kérdező kommentje:
petezsákot láttak ami 4hetesnek felek meg,viszont mivel clostyn voltam tudom h nem lehetett később a fogantatás,hiába mondják:-((Ráadásul azóta erősen vérzek,mint egy rendes mensi!Erre persze azt mondtàk normális,csak akkor menjek vissza ha görcsölök vagy darabosan vérzek!!Kívánom h Ti szerencsével járjatok és hamarosan egészséges babát várjatok!!!:-))
2010. aug. 2. 08:22
 16/27 A kérdező kommentje:
Kedves 21.20-as!Tényleg rátok fért már vmi jó hír ennyi szenvedés után!!:-))Mi is túl vagyunk az összes lehetséges vizsgálaton,és nálunk az a baj h pco-m van és nincs peteérésem,ezért kaptam a clostyt az otthoni dokimtól,aki nem tájékoztatott semmilyen mellékhatásról vagy következményről az alacsony progeszteron ellenére sem.Most már tudom h ez milyen fontos.Sajnos most mi is állhatunk megint sorba a meddőségin,ahol csak decemberre van időpont,ezért örültünk különösen h sikerült ilyen hamar és egyszerűen!!De meglettek a következményei:-(((
2010. aug. 2. 08:28
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban reménykedem, hogy nem Angliában laksz, engem még akkor is hazaküldtek mikor már megindult a szülés. Azt mondták még ráérek bemenni, rá 1 órára megvolt a baba...

Nagyon nem törődnek semmivel, a helyedben nem adnám fel és elmennék még pár orvoshoz.

2010. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

21.20-az vagyok.Nekem megmaradt egy kevés utrogestan és van magzatvédő vitaminom is amit nem tudtam használni.Nagyon szívesen elküldöm neked ha úgy érzed,hogy szükséged van rá.

Ha kell írj egy privit és már adom is fel!

2010. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Még az elejéről a 18:40-es válaszoló vagyok.Megértem amit az orvosokról írtál,nekem még annyi hozzátartozik a történetemhez,hogy a háziorvosom 6 hetesen olyan gyógyszert adott amit nem kellett volna és szerintem emiatt lett beteg a babám,és az uh-os doki pedig nem vette észre,hogy baj van,majd csak az afp eredményből derült ki,hogy magas az érték,be a kórházba,szakszerű uh és ott egyértelműen látszott,hogy valami nem ok.Azóta háziorvost váltottam aki mái napig nem enged gyógyszert és lett egy angyal nőgyógyászom akihez járok ő vett a szárnyai alá és mindenre odafigyel amire csak lehet.Ja és az érzelmi feldolgozásban,amikor már az én erőm nem volt elég kineziológushoz fordultam,egy kezelés elég volt,rá bő egy hónappal estem teherbe.
2010. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
De,sajnos Angliában vagyunk...az én tapasztalatom is az (sajnos nem először!) h meg is halhatsz előttük,az sem érdekli őket...Mennék én máshoz,de a hàziorvosomnál már az összes orvosnál voltam,a kòrházban is 3-nál,magánút sajnos kilőve,mert megfizethetetlenül drága!!!!Így sajnos nem maradt más lehetőségem!!:-((
2010. aug. 2. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!