Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetessen már nem mehet el...

Bogyo110 kérdése:

12 hetessen már nem mehet el a baba vérzés görcs nélkül?

Figyelt kérdés
12 htkm multam és hat hete nem voltam ugye uh de nem is érzek semmi kült tüneteim nincsenek nem is nagyon voltak holnap megyek uh ra meg vizsgálatra reméljük minden rendben!
2010. aug. 1. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

görcsök nélkül elmehet, de vérzés nélkül nem.

Ne aggódj, nagyon sokaknak nincs semmi tünetük a terhesség első hónapjaiban és mégis minden rendben van. Csak a problémákról többet hallasz.

2010. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is ugyanettől félek pár napja, de megnyugtattak, hogy vérzés esetén valami gyógyszerrel megakadályozhatják a vetélést. Nekem csak a mellem duzzadt meg ( de az nagyon, párom oda vissza van az örömtől :) ), már tünetem nem volt... én is féltem a második ultrahangnál, hogy lehet baj van, de nőtt rendesen a maga kis ütemében :) ne aggódj minden renben lesz! Holnap megyek én is UH-ra, majd gondolok rád :)
2010. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódjatok, ha a hat hetes uh-n minden rendben volt, akkor felesleges aggódni. Nekem sajnos elég zűrös volt az eleje, hét hetesen vérzés, kórház, 12. hétig gyógyszer, 19 hetesen cisztát láttak uh-n a kicsim agykamrájában, a vége felé elestem, végigparáztam az egész terhességemet, hogy nehogy valamivel ártsak a kicsimnek, mindenen szorongtam, mindig attól rettegtem, mikor lesz valami baj. Nem szabad!!! Végül a szülés sem volt komlikációmentes, de hál' Istennek minden rendben van a kisfiammal, ma már próbálnék sokkal kevesebbet idegeskedni - akkor is próbáltam, de nem ment -, higyjétek el, sem Nektek, sem a babának nem jó! Jó babavárást Nektek, és azért írjatok majd holnap, hogy minden rendben volt-e!
2010. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de leírom a velem történteket.

Év elején 6 hetesen spontán elvetéltem, ami görcsökkel és vérzéssel járt.Most utóbb a 9 hetes uh-n derült ki, hogy 1 hete elhelt a babám és ebből semmit nem vettem észre.Nem görcsöltem, nem véreztem.Rá 1 hétre műtéttel fejezték be.

2010. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de én is tudok egy történetet mesélni. A barátnőm várt babát és a 12hetes UH-ra ment. Aznap reggel beszéltünk is, nagyon izgatott volt, szeretett volna UH képet csináltatni róla, arról beszéltünk. Erre délután jött az sms, hogy kiderült, nem él a babája. Ebből ő semmit nem vett észre. De gondolom (NAGYON REMÉLEM) ez a ritkább.

Én is holnap megyek a 12hetes UH-ra, már rettenetesen izgulok én is. Csak pozitívan, rendben lesz minden!

Majd megírod, mi volt?

2010. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 5 hetesen úgy indítottam, hogy mire nőgyógyászhoz eljutottam volna, vérzéssel irány a kórház,ott azt mondták, egy hetet késöbb jött meg a mensesem. Nagy nehezen elértem, hogy másnapra kapjak uh-ra időpontot, ahol kiderült, hogy 5 hetes vagyok. Ki se akartak engedni a kórházból, mert még nem volt szívverés. Azóta 13 hetesen is volt vérzésem, darabos volt, megijedtem, bár nem fektettek be a kórházba. Én a 6. héttől folyamatosan utrogestamot szedek, állítólag ez vetélés megakadályozó, valamint eleinte mg citrát, majd magne b6-ot írtak fel. Most magnézium magnerotot szedek. Az utrogestamot a holnapi naptól kell az adagját lecsökkentenem, a legutóbbi vérzés miatt, mert orvos szt ezt 12 hetesen abba kéne hagyni, de mivel nekem 5 hetesen volt vérzésem, s 13 hetesen is, ha szeretném a babát, akkor így maradhat meg.

14+6 hetes km

2010. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!