Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni ha leválik a...

Lehet érezni ha leválik a méhlepény akár egy kis része is? Mit érezni akkor?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert 2napja fáj, érzékeny a pocakom-méhem középen meg jobb oldalt (hol jobban hol kevésbé de nem akar abbamardni), nem görcsöl hanem olyan érzés mintha izomlázam lenne. Nem elviselhetetlen de aggasztó érzés, mert eddig nem éreztem ilyent az más érzés volt eddig mikor tágul a méhem. Vérezni nem vérzek de ha zárt a méhszáj akkor nem tud kifolyni a vér, nem?

Hét elején voltam genetika uh-n akkor még nem volt panaszom a doki is mindent rendbe talált.

Nagyon félek remélem nincs baj...

Írjatok mi a véleményetek!!!

Köszönöm!

Egy aggodó 18hetes kismama


2007. dec. 14. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztos nincs nagy baj, azt meg is éreznéd! A terhesség alatt előfordulnak kisebb-nagyobb fájdalmak, ezek természetesek. A lepény leválása szerintem nagy fájdalommal járhat, egyébként nem tudom, honnan vetted, megemelted magad?? Szerintem ha megnyugtat, hívd fel az ügyeletet és megnéznek, de ha rendesen mocorog a kicsi, biztos nincs gond.
2007. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nem megy az olyan egyszerűen, mint ahogy azt te képzeled. Nem válik le belőle darabka, ha az orvos azt mondta, hogy jó helyen tapadt meg. Ha leválik belőle bármennyi is az bizony vérzéssel jár, és ki is folyik. Nyugodj meg, semmi baj nincs bent, ha a pici szépen mocorog, de még az sem baj, ha kicsit kevesebbet mozog néha.


Ne aggódj feleslegesen, minden szúráson meg nyilalláson, élvezd a babavárást, beszélj hozzá sokat, nyugtasd meg, hogy vigyázol rá nagyon.


Kellemes babavárást kívánok.

2007. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!