Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből lehet észrevenni, ha...

Miből lehet észrevenni, ha leválik a méhlepény? Az ultrahang vizsgálaton észrevehető?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok az egyik barátnömnek idö elött levált a méhlepény és elkezdet meszesedni igaz korábban is szült kb egy hónappal.
2008. jan. 23. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A méhlepényleválás vérzéssel jár,és azonnal menni kell a kórha´zba,ha ilyesmi történne.

2008. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg szörnyűség történik a világban, ha mindet magunkra vennénk idegösszeroppanát kapnánk. Veled nem fog ilyen történni és kész!!!

Én 37 hetes vagyok, de teljesen oké a méhlepényem, el sem kezdett öregedni. Nyugi...

2008. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen UH-on látják, ha gond van.De nyugodj meg,igaza van előttem írónak.Én vesz. terhesen vagyok itthon és egy kedves ismerős elkezdte, hogy vigyázzak,mert neki az első két babájával hat hónapra elvetélt.Nem szabad mindenen rágódni, bár tudom nehéz de próbáld meg ezeket a dolgokat nem felvenni, nem magadra kivetíteni.Nyugodj meg.
2008. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igen,uh-on észerveszik ha elkezd levállni a méhlepény,de tényleg ne idegeskedj ezen,azért a méhlepény nem válik le olyan könnyen.Ha meg vmi gond lenne te ugyis észervennéd,mert elég komoly tüneteket tud okozni...Nekem sajnos levállt anno a 26.héten,de nem lehetett nem észrevenni,hogy baj van.Görcsöm abszolút nem volt,vérzés annál inkább....Elég erős vérzést tud okozni.Mindenesetre azonnal orvoshoz fordultam,és hála neki most is itt van velem az egészséges kisfiam...Most ismét babát várok(19 hetes)és a lepényem most sincs épp a legjobb helyen,de mindenesetre megpróbálok nem gondolni rossz dolgokra,mert csak saját magamnak ártanék vele....
2008. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!