Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A számok alapján rendesen...

A számok alapján rendesen fejlődik a babám?

Figyelt kérdés
először mikor nézték 2mm-es volt,majd 11 nap múlva 10mm,14 nap múlva 19mm. Nem kevés ez? Kicsit aggódok.
2010. júl. 31. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

szia kedves kismama

jó lenne tudni pontosan hány hetes terhes vagy

az én babám 7-8 hetesen volt 9 mm

és a doki szerint tökéletes volt !

nagyon gyorsan fejlődnek, mert a 10 hetes ulrahangon

2 cm volt a 12 hetesen már 7 cm..:D

semmi baj nincs, minden bébi máshogy fejlődik

mostanra már itt van velem a lassan 5 hós lányom :)

NE AGGÓDJ BOLDOG BABAVÁRÁST

( szedj terhesvitamint )

2010. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neeem, egyáltalán nem kevés, tökéletes. :-)


A 19 mm kb, de csak kb!, 8 hetes terhességnek felel meg...

Hány hetes vagy? Szívhang volt már?


Üdv

2010. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Igen, igen, egyetértek az első válaszadóval, szedj vitamint, és mondjuk biztos mondta a doki, de ha vitamint nem is, akkor folsavat mindenképp, napi 2x3 mg-ot, ez a genetikai rendellenességek ellen véd.

gyógyszertárban reci nélkül kapható.

De a vitaminok is szuperek, nem fogsz tőle meghízni ne félj, én már a terhesség előtt is szedtem, és összesen 10 kg-ot híztam, ami a szüléskor szinte le is megy. Viszont nem leszel olyan fáradékony, és a babód is mindent megkap ami kell neki!


szió

2010. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hasonlítsd össze!

2010. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elvileg ma vagyok pont 11 hetes,mert legutóbb volt 19mm-es a babum (amikor azt hittem,hogy már 8 hét 6napos azt mondták,hogy a 19mm csak hét 2 napos).Másfél hét múlva megyek a 12 hetesre,csak azért aggódtam,mert úgy olvastam,hogy elvileg minden nap 1mm-t kellene nőnie.

Folsavat szedem,már 5-6 hete.

2010. júl. 31. 20:10
 6/8 A kérdező kommentje:
ja,és már 2szer is láthattam ahogy pulzál a kicsi szíve:) legutóbb mondták,hogy már látszik a gerinckezdemény is
2010. júl. 31. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

09.32 vagyok


Ó, nincs ott gond akkor! Gratulálok! :-)


Jaj, de irigyellek, a 12 hetes UH miatt...annyira jó, mikor először látod, hogy mindene van már...

Persze izgul is az ember, hogy rendben van-e minden, de így utólag, csak arra emlékszem, hogy bőgtem mint állat, és nagyon boldog voltam, annyira hihetetlen volt, rázkódott a hasam, a doki meg röhögött, hogy hagyjam már abba, mert így nem tudja nézni...:-DD


Minden jót!

2010. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj teljesen rendben van minden!
2010. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!