Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondta a doki, hogy pici...

Azt mondta a doki, hogy pici a baba, nem fejlődik rendesen, így meg kell indítani a szülést. Baj lehet?

Figyelt kérdés
37+5 hetes terhes vagyok, a Bpd 83 mm, Fl 60 mm. Azt mondta, hogy az átlaghoz képest is kisebb a baba, a méhlepényem meg II. fokban érett, és nem fejlődik rendesen. Remélem a baba attól egészséges! Van olyan, akinek ilyen volt?
2011. jan. 25. 15:13
 1/5 szucs oliver ***** válasza:
26%
bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekem 32 hetesen volt a Bpd 84mm
2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én meg kezdek megijedni, mert engem 28 hetesen láttak utoljára és akkor volt II. fokban érett a lepény és 36. hétig nem is néznek meg újra :( bocs, hogy én is offoltam, de szerintem a II. fok nem vészes majdnem 38 hetesen
2011. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy egy picivel kisebb a baba,de ez nem azt jeleni,hogy baj is lenne,37+5 hetesen pedig már érett is!Lehet ,hogy már nem tudja elégé táplálni a méhlepény,de aggódj majd itt kint szépen megnő a sok-sok tejcsitől amit adsz majd neki!Szóval szép szülést Neked!És jó egészséget!És várjuk majd a fejleményeket!
2011. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is mondta a doki, hogy pici nagyon!
2011. jan. 25. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
37 hét 6 naposan született az első kisfiam. Minden rendben volt. 2 nappal előtte voltam uh-on, akkor azt írták, hogy "fundusban tapadó plac. II. fokban érett", igaz, hogy BPD 94 volt. 3500 g, 52 cm-rel született.
2011. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!