Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hinni a kínai fogamzásna...

Lehet hinni a kínai fogamzásnaptárban?

Figyelt kérdés
Ez az amikor a baba nemét a te életkorod, és a fogamzás hónapja alapján számítja ki. van akinek bejött?
2010. júl. 29. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem kislany irt es kisifiam lesz. :)

18+2hkm

2010. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van, aki úgy számítja, hogy már a betöltött életkorát nézi, van aki pedig azt ami lesz. Mindenkitől másképp hallom. Ennek függvényében nekem, ha a betöltött életkorom nézem, akkor fiam kellene, hogy szülessen, ha azt az életkort, ami leszek idén, akkor kislánynak kellene lenni. Szóval nálam 50-50%-ban tudja megjósolni mi lesz. :)

Amúgy uh alapján kislány!

30 hetes kismama

2010. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer sem jött be :)
2010. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem lányt írt és kisfiú
2010. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem szintén lányt írt, de kisfiam lesz. Olvastam már erről fórumot, és a válaszolók közül csak 1-2-nek jött be, de hát ez csak a nagy számok törvénye alapján.
2010. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem fiút írt és fiam is lesz!!!

23 hetes km

2010. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nekem fiút jósol, de még nem mutatta meg magát a kis szégyenlőske. A "tünetek" lányt jósolnak, mint a gyomorégés, mint a kívánósság miatt. Ha előbb nem akkor novemberben kiderül. 14.-ére vagyunk kiírva:-D
2010. júl. 29. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:

20,47 vagyok, nekem az első lányom nem mutatta meg magát, ő a szülőszobán derült ki, pedig még 4D-n is voltunk (3-szor). Mindenféle jóslás, babona, inga, kívánások, terhestünet stb alapján fiúnak kellett volna lennie :)

Most a babonák és a tünetek alapján megint fiam van, de ez tuti lány, már többször megmutatta magát :) 28 hetes :)

2010. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ha szereted ezeket a jósolgatós dolgokat, akkor nézd meg, milyen nemű babád lehet a JÓNÁS-naptár szerint :)
2010. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem kislányt írt és kislányom lett! :) Bejött, pedig én nem hiszek az ilyesmiben!
2010. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!