Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kínai fogantatási naptáról mi...

Kínai fogantatási naptáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
kinek vált be ez a módszer 2 fiú után kislányt szeretnék bár mindegy csak ne legyen beteg a naptár szerint kislány a pocak lakó. menyire lehet neki hinni?
2011. szept. 29. 14:07
1 2
 1/14 sumergo ***** válasza:
Vagy bejön, vagy nem. Kb. olyan, mintha cigány asszonnyal jósoltatnál.
2011. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem lányt jósolt,de fiam született.tehát nem jött be.
2011. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Anyukámnak nem jött be se nálam se a tesómnál. Kiváncsi leszek nálam be jön e. Szerintem hasonló abrakadabra, mint a gyűrűlengetés.
2011. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be,csak egyszer- a háromból.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!



Üdv:3 kiscsaj anyukája :-)

2011. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3x kislányomnak kellett volna születni, és mostmár tuti, hogy a harmadik kisbabám is kisfiu lesz!!! :)

Szóval három lány helyett három fiam van!

:)

De ez is olyan kb mint a tipmix, van ahol van találat! :)

2011. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Két fiam van, mindkétszer lányt jósolt..
2011. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bár nagyon érdekes,de úgy isten igazándiból alapja semmi nincs! Ez is egy népi megfigyelésen alapul,csak épp nem magyar.


Nálunk csak akkor jön be,ha olyan hónapban hozzuk össze a pocaklakót,amikor lányt jósol,mert a páromnak csak a csajos "kis fickói" aktívak. Ő egy olyan családból jött,ahol vagy csak lányok,vagy csak fiúk születnek egy apától. Ez az "örökség" a páromnál sem szakadt meg.


Üdv: 3 lányos anyuka

2011. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat kiváncsi leszek hogy milesz
2011. szept. 29. 18:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Fiút jósolt de lány lesz.
2011. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! nekem bejött kislány írt az lett. Kíváncsiságból minden utánam szülő ismerősömnek még a terhessége idején megnéztem és mindig bejött. Nálam 10/10 a találati aránya.Kétféle van a neten egyik egy babázós oldalon a másik a jó, ha összehasonlítod látható hogy nem egyezik. valamint sok anyuka ott követi el a hibát, hogy nem jól nézi. A fogantatáskor már betöltött évet kell nézni, van aki mondjuk decemberben lesz 25 éves és szeptemberben fogant a baba akkor ő a 24-es évet kell nézze.

Persze nem mondom, hogy tévedhetetlen, de nálam eddig 100%-os.

2011. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!