Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tennétek fel nekem 15hét...

Tennétek fel nekem 15hét körüli pocakfotokat? Én nagyon picinek érzem az enyémet, szinte csak kidudorodik az alhasam.

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez 15hét, 3 napos :-)


De nekem már akkor mindenki észrevette, mert nagyon puffadtam. igzából nem kell még hogy nagyon látszódjon a 15 héten szerintem, nyugi. van olyan bnőm, akinek még a 25 héten se volt szinte semmi...

2010. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, normalis, nem kell meg nagy pocaknak lennie. A baba is nagyon pici, a mehed is kicsivel van csak a szemeremcsont folott.

Az enyem ekkora volt a 15. heten:

[link]

Es ez mar a masodik baba, amikor elvileg korabban no a pocak. En szerencsesnek ereztem magam, nem hiztam sokat, nem asszonyosodtam, a vegeig formas pocakom volt, szules utan meg semmi sem marad.

2010. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, képem nincs, de nekem nem látszódott 15 hetesen semmi sem. Nagyjából a 21-22. héten kezdett el nőni. Ne aggódj!
2010. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok küldeni de én is már majdnem betöltöttem a 15. hetet és nem lehet még látni semmit ha fel vagyok öltözve, senki sem mondja meg, hogy babát várok!

Én magamnak már látom a pocit de inkább egy felpuffadt hasra emlékeztet! :))

Ne aggódj alkati kérdés!

2010. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én 14 hetes vagyok, és kb akkora a pocim mint az első válaszolónak. :) Fel vagyok puffadva, ezért főleg. :)
2010. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező nagy pocinak lenni, nekem sem volt nagy, alig látszott... a vége felé sem igazán volt nagy és 3600 grammal született a kisbabám!
2010. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!