Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák kiderülne a terhes...

Kismamák kiderülne a terhes vizsgálatokon ha bajom van?

Figyelt kérdés

Amióta tudom,hogy császárom lesz, teljesen padlón vagyok.

Mi van ha felvágnak és kiderül,hogy valami daganatom van?

Miért jött elő ez és hasonló gondolatok?

Félek nagyon:(


2010. júl. 28. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

látom inkább félig üres a pohár mintsem félig tele lenne...


lásd + an az életet ha abba gondolsz bele hogy végtére is babátok lesz és nem kell a szó klasszikus értelmében megszenvedned érte az még nem ok arra hogy rémeket láss..


fel a fejjel.

2010. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdekes, amikor én terhe voltam inkább a babám miatttvolt bennem félsz, hogy jól van-e, vajon öregszik-e a lepény, megfordul-e stb.

Igen, fognak benned találni daganatot. Úgy 3-4 kg lehet és sírni kezd, amikor kiveszik!:)

Bocs, de ezt nem hagyhattam ki!

Ne is gondolj rosszra, akkor minden rendben lesz!:)

2010. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

a kérdésedre válaszolva nem feltétlenül vennék szerintem észre, mert császárkor a feladatra koncentrálnak, nem felderítő körúton vannak


1 jó tanács, saját tapasztalatból mondom ,hogy ne őröld magad otthon iyleneken. Ha úgy érzed lehet valami bajod, tüneteid vannak.Menj orvoshoz beszélj vele. Az meg fog nyugtatni ha kivizsgál.

Nem jó folyton azon rágódni,hogy mi baja lehet az embernek. Én is így voltam 2 éve és 46 kilóra fogytam a sok idegeskedéstől.

Erre nincs szükséged terhesség alatt. Fogadd meg tanácsom és minden jót!!!

2010. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!