Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már ilyenről?...

Hallottatok már ilyenről? Létezhet?

Figyelt kérdés
Második babámat várom, de akkora a hasam, hogy mindenki ikresnek néz. Hallottatok már olyanról, hogy tényleg csak a szülésnél derüljön ki, hogy nem egy baba van? Vagy ez már lehetetlen? :)
2010. júl. 28. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat hogy a 36 hetes uh-on derült ki hogy ketten vannak, bár én sem értem, hogy hogyan.


Nyugi, nekem a lányommal is hatalmas volt a pocakom, tőlem is folyton kérdezték, hogy ketten vannak-e, miután meg megszületett a szülésznőm mondta, hogy na most nézel ki úgy, mint aki egy babát vár. Mondjuk a lányom 4200g-mal született.

Most a picivel 14 hetes vagyok, de mindenki már legalább félidősnek néz! Azt hiszem most sem fogom megúszni az ikres kérdegetőket! :))

2010. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Még nem voltam 10 hetes terhes sem, de már mindenki láthatta, hogy babát várok, kb. a 8. héttől terhesnadrágokban jártam. Nekem is nagy pocim volt, ikresnek néztek. Nagyon utáltam, amikor ezzel jöttek. De elmagyarázták, hogy valószínűleg azért látszik nagyobbnak a pocak, mert alacsony vagyok és a törzsem szimplán rövidebb, mint modjuk egy magasabb nőnek, és így nincs annyi helye a babának. Egy kislány volt a pocakomban, aki 3700 grammal született :DDDD
2010. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!