Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már ilyenről?...

Hallottatok már ilyenről? Létezhet?

Figyelt kérdés
Második babámat várom, de akkora a hasam, hogy mindenki ikresnek néz. Hallottatok már olyanról, hogy tényleg csak a szülésnél derüljön ki, hogy nem egy baba van? Vagy ez már lehetetlen? :)
2010. júl. 28. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez lehetetlen, mármint, hogy az ultrahangon ne vegyék észre ,hogy van még egy baba.

Egyébként nekem is sokkal nagyobb most a hasam a 2. babánál. A 12. héten volt hogy azt kérdezték hány hónapom van még a szülésig 1 v. 2?

2010. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam olyat hogy takarta a tesó a másikat!

De szerintem ne ijedj meg, szimplán arról lehet szó hogy a második babásoknak nagyobb a hasa.


Hány hetesek vagytok? Mennyinek néznek?

2010. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mai uh vizsgálatok és az afp kimutatják az ikerterhességet, szerintem már nincs olyan, hogy csak a szülés alatt derüljön ki. De teljesen megértelek, nekem mind a négy kihordott terhességemnél azt mondták, hogy ikresnek nézek ki. Legutóbb már a nővérek és szülésznők is kérdezték, hogy ikreket várok-e. Én is mindig filóztam, hogy mi van, ha igazuk van, de mindig csak egy gyerekem született. :)
2010. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam :)


Aug 24-re lennék kiírva, de már 1 hónapja mindenki mindenórásnak néz :)

2010. júl. 28. 09:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Tehát még van majd' egy hónapod!

Nekem ugyan még csak egy babám van, így nincs viszonyítási alapom, de minden már szült családtagom el volt képedve, hogy óriási hasam van/volt. Meg is született egy hónappal hamarabb a kisfiam. És nem is volt nagy darab, mert 2600 gr volt.

Egyébként elképzelhetetlennek tartom a mai orvostudományban, hogy ne vennének észre egy másik babát. Ha lenne, az már rég kiderült volna szerintem!

2010. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szió!


Szerintem is kimutatják a vérből, ha ikrek lennének...


Amúgy Nekem 3 hetem van, de már 1 hónapja mindenki azt kérdi, hogy na, ugye már bármikor????? Én meg tök ideg vagyok tőle...nehogymá' előbb jöjjön, addig dumálnak...:-)

pedig még csak első babó, a másodiknál állítólag mindig nagyobb a pocak.


Gratula!

37 heteske

2010. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tőlem az előbb is megkérdezték a pékségben, hogy ikrek? Csaptam is a homlokom :D
2010. júl. 28. 10:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne torodj vele, valoszinuleg csak nagynak tuik a pocakod az alkatod miatt.

Az hogy takarja egymast a 2 baba az szerintem csak a legelso ultrahangon fordulhat elo 7-8-9 hetesen. Kesobb mar szinte lehetetlen, meg Te is erezned hogy tobb mint egy baba mozog odabent, foleg ugy hogy ez mar a masodik terhesseged.


Szep babavarast Neked! :)

2010. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg mindenki azt mondja hogy milyen kicsi a hasam(már aki tudja hogy ikreket várok), pedig ma voltam uh-n és teljesen jók a méretek. Aki nem ismer, az mindenórásnak néz, úgyhogy azért mégis megvan a mérete, mert csak 33 hetes vagyok.

A lányommal is kicsi hasam volt, 38 hétre született, nem lett óriás (2800 gr), de mi sem vagyunk azok.

Ne törődj velük!

2010. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt:szerintem a mai technikával biztosan észre vették volna hogy két baba van. Nekem is már 8 hetesen megmondták.Minden uh-n csak nem takarnák egymást!
2010. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!