Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy alig bírom...

Miért van az, hogy alig bírom vonszolni magam, mint pl. ma ebéd előtt alig bírtam menni és szinte remegtem olyan gyengének éreztem magam? Meg egész nap feküdnék.18 és fél hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 17:40
 1/3 anonim válasza:
Ez biztos csak átmeneti gyengeség!Én a MAGNE B6-ot szedem mert ez erősíti az idegeket!ESte és reggel egyet.Az erős hányingerem is elmúlt!1 hét alatt.10hetes vagyok.
2008. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,ez sztem a fronttól van,ilyenkor ez jobban megviseli a kismamákat,ilyenkor én is gyengébbnek éreztem magam.Pihenj,amennyit csak tudsz.

Üdv és jó babavárást: 3 hónapos kislány anyuja

2008. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat,a frontban lehet valami mert a kisbabám ma feltűnően sokat és erőset rúgott.Eddig amúgy nem nagyon volt ilyen(mármint gyengeség) max szédülés de az is csak az első három hónapban ma pl szédültem is meg aludtam is délután.
2008. nov. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!