Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok és pár napja...

5 hetes vagyok és pár napja néha fáj a gyomrom és puffadok. Ez a terhesség miatt van vagy elkaptam valamit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen a terhesség miatt van gyakran puffadás, és pocifájás.Ha nagyon puffadsz, jó a Rennie deflatine.
2008. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem tudom mit egyek, mert mindentől fáj. Reggelire melegszendót ettem és 1 órája kezdett el fájni. Tegnap is ilyenkor kezdett el fájni. Ilyenkor az egész pocim feszül.
2008. nov. 22. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra is figyelj hogy ne lakj túl jól ne telítsd el a pocakod.Nekem is sok gondom van ezzel (szeretek jóllakni):)

26 hetes kismama:)

2008. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:)

Rendben, megpróbálok keveset enni. Most ettem pirítóst, remélem hogy segít!


Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2008. nov. 22. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A terhesség miatt puffadsz. Én is már a kezdetektől puffadtam. A tizedik hét környékén estefelé már akkora hasam volt, mint egy négy hónaposnak, de ez reggelre lement. :) Nem baj, annyi baj legyen. :)

Minden jót!

2008. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!