Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jósoltok mikor szülök?

Mit jósoltok mikor szülök?

Figyelt kérdés

Vasárnapra voltam kiírva. A méhlepényem II.fokon érett, c1111. Nyákdugóm ma este elment(bár lehet,hogy csak egy része).A baba koponyája beilleszkedett.Magzatvizem tiszta,

fájások nem nagyon vannak.


2010. júl. 26. 23:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! 10.18-as vagyok. Szerdára tippeltem. Hogy vagy? Én is 3napot húztam rá, már minden bajom volt. :-) Kitartás, könnyű szülést, majd írj.
2010. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ma reggeltől barnás folyásom van, de más nem változott. NST-n minden oké, tegnap nézték a vizem tiszta.........

Nem tudom mikor bújik ki a kis tökös:)

2010. júl. 28. 15:06
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Megint utolsó vagyok. :-) Hogy vagy? Mit mutatott az nst? Izgulsz már gondolom nagyon?! :-) Most már tényleg bármikor láthatod a picurod!
2010. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam megint NST-n, de semmi jel. UH-on is minden oké volt és a vizem is tiszta............nem tudom mikor lesz már végre itt velem.
2010. júl. 29. 16:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Már biztos megvan a kiskrapek!? Mesélj, milyen volt?
2010. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én írtam,hogy hétvégéig kihúzod.

Hétfő van,na kibújt a babó?

Ha van időd írj.

32 hetes km

2010. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na mi van veletek?
2010. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!