Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok. 3 napja...

16 hetes vagyok. 3 napja éreztem először a baba mozgását. Elég határozott mozgások voltak, de azóta semmi. Ez normális? Egy ideig még nem fogom rendszeresen érezni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 13. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ne aggódj;-)
2007. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15-16hetesen éreztem elöször, de természetes h nem minden nap érzed mert az összes mozdulata nem olyan erős h mindet érezd. Még egy ideig csak az erős mozgásokat fogod érezni de ne aggódj attól még aktív és ahogy telik az idő a hetek erősödik és szinte minden mozdulatát érezni fogod! Később figyelni is kell h minden nap mozogjon! Nyugi! Boldog babavárást!
2007. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, abszolút normális. Nagyon korán megérezted, van akinek még 3-4 hetet is kell várnia erre. A baba még picike, gyenge is, olyan finom mozgásai vannak, hogy szinte alig érezhető. Kemény megmozdulásokra, rúgásokra később számíts, most még szinte nem is feltűnő, ahogy úszkál,rebeg a pocidban.Ne aggódj, minden rendben, időről-időre fokozatosan erősödik majd a pocaklakód "mozgáskultúrája". :-)
2007. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, néha el is bizonytalanodtam. Ma töltöttem be a 21. hetet és kb. 5 napja már nagyon is érzem. Néha akkorákat rúg, hogy összerándulok, de nagyon örülünk neki a párommal. Épp néhány perce rugdalózott és ő is érzte, amikor odatette a kezét. Ne aggódj, minden rendben lesz. Gratulálok a babához!
2007. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, még nem rendszeresen érzed, mert úszkál ide-oda és takarásban is van néha: Várj egy kicsit, bezzeg majd később! :-))) Jó babavárást!
2007. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!