Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig mehetek ki...

Hanyadik hétig mehetek ki (busszal) Rómába 5 napra, hogy ne legyen semmi gond sem akkor, sem később? (Nem vagyok veszélyeztetett terhes. )

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Mit mondott az orvos?

2008. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi baj, akkor elég sokáig. Én például 29 hetesen mentem nyaralni három hétre, mert addig dolgoztam és még azelőtt szerettem volna kikapcsolódni egyet a családdal, mielőtt megszületik a babó, utána egy-két évig úgysem mozgolódunk majd.

Semmi baj nem volt, élveztem a dolgot, nem tartottam fárasztónak, odafelé repültünk, visszafelé kocsival jöttünk (kereken egy napig ültünk autóban pisiszünetekkel), közben is sokat kirándultunk autóval és rengeteget sétáltam. Hazaérkezés után annyi történt, hogy bevizesedett a bokám másnapra, ez gondolom az egy napos autóban üléstől volt.

Úgyhogy ha jól érzed magad, nem vagy veszélyeztetett és nem vagy fekvésre ítélve, akkor nyugodtan menj és érezd jól magad. Nem betegség ez, nem is vagyunk cukormázból! :-)

2008. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14 hetes terhes vagyok és december 29-én mennénk.

Az orvos nem látta akadályát, de mivel ez lesz az első babám, szeretném meghallgatni ebben jártas anyák tapasztalatát is.

2008. nov. 21. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ma kérdeztem hasonlót a dokimtól. 28 hetesen fogok kemény, 10 órás autókázásba belevágni. A doki nem is nagyon értette a kérdésemet, aztán azt mondta, hogy mivel egészség vagyok, nyugodtan mehetek. Nem látja semmilyen akadályát. Érdemes többször megállni az út során (ha teheted), picit sétálni, mozogni, hogy a vérkeringés jó legyen. Ennyi.

Jó utat!

2008. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!