Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártatok már hasonlo helyzetbe...

Jártatok már hasonlo helyzetben mint én? A héten észrevettem, hogy szurkál a gyomrom, van mikor be is görcsölt! Ha ettem akkor elmult, ma kiprobáltam hogy többször ettem hátha ez a baj. Egész nap nem is fájt hanem megint este felé kezd szurkálni!

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem a babának nem lesz baja,ugye? Irjatok ha ti is tapasztaltatok ilyet! Furcsa mert csak este kezd el jobban fájni! Vehetek be rá valami gyógyszert?
2008. nov. 20. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

szia,


mennyi idős terhes vagy?


val'szeg a baba nyomja a gyomrodat, hiába vennél be rá bármit is...

Velem is volt ilyen..nyugi a baba ebből semmit nem érez, nem lesz baja...


:)

2008. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13 hetes vagyok de még ahhoz kicsike nem?
2008. nov. 20. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:

szia.

Nem kicsi! :D Hiszen körbeveszi a magzatvíz.

2008. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy a baba miatt fáj sőőt görcsöl néha? De akkor miért pont este kezd el ennyire fájni?
2008. nov. 20. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

hát... ilyen szempontból még igen, kicsi.

Nem ő nyomja..:(

Akkor csak a doki marad, de gyógyszert semmiképp ne vegyél be, csak ha doki adja..

2008. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Holnap elmegyek a háziorvoshoz! Vagy a védönö nemtud mondani valamit? Már azon is gondolkodtam hogy felhivom!

Nemtudom mitöl fájhat de remélem a kicsinek nem lesz baja:(!

2008. nov. 20. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy sok a gyomorsavad.Erősebben fáj ha le is fekszel?Lehetséges nyitott kicsit a gyomorszáj és a sav mardossa a nyelőcsővedet is.Ha ugyis mész a házi orvoshoz,majd ajánl valamit.Barátnőmnek szinte mindig fáj a gyomra és neki is főleg este.Probálj meg rágcsálni háztartási kekszet.Ha enyhül feltehetőleg sav probléma.
2008. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen akkor is és csak este kezd el jobban fájni! Reggel már nemtudtam feküdni mert nagyon fájt akkor reggeliztem és fél óra mulva elmult!
2008. nov. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!