Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+5 napos terhes vagyok. Pár...

29+5 napos terhes vagyok. Pár hete, főleg éjszaka, nagyon fáj a csípőm, a medencecsontom, a lábam. Milyen homeopátiás készítményeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


Nem ellened akarok beszélni félre ne érts...:)

Már szép nagy a baba és bizony e miatt megterhel mindenhol.

Ezzel jár a terhesség. De ez a fájdalom semmi ahhoz képest amit vajúdás alatt fogsz érezni...

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, csak mondom, hogy ez még elviselhető fájdalom..és nem kell mindenre rögtön bevenni valamit...


Persze tudom, hogy ezt most negatívan értékeled, de nem hiszem, hogy ennyire nem bírod..

2. babámat várom, tudom milyen érzések ezek.

Nekem is fáj a derekam az ágyékom, a hasam, csípőm, a hátam, de inkább lepihenek és elmúlik...


Sok sikert...

2008. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez ilyenjor természetes mert a baba nő,helyezkedik ,egyre kissebb lesz a helye ő viszont egyre nagyobb lessz a megválltozott testtartás is okozhatja ezeket a problémákat a későbbiekben esetleg úgy is érezheted mintha az összes belsőszerved fellenne tolva a melledig mikor megszületik a baba minden elfog múlni "egy 4gyermekes anya"
2008. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt találtam a homeopatiás könyvemben: Kalium Carbonicum 9ch napi 2x5 golyó. Főleg a deréktájon lép fel fájdalom, gyengeségérzet.Kiegészíthető a RUTA GRAVEOLENSszel, mely a gerinc tartószalagjait, támasztószöveteit erősíti.

Boldog babavárást: 35 hetes kismama

2008. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már nem sok van hátra, ez vigasztal.
2008. nov. 20. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem amikor mondtam a nodokimnak, hogy ha picit tobbet megyek, akkor utana ott a medencecsontomnal szet akarok szakadni, csak totyogni tudok (komolyan :)), akkor két dolgot mondott: az egyik az, hogy ezzel jar a terhesség, sajnos bizony, a masik pedig megkerdezte, hogy rendszeresen szedem e a magneziumot.. eddig reggelente vettem be, most tartalekolom addig, amig nagyon faj, es akkor veszem be (bar ez nem igazan homeopatias, marmint a magnezium :))

a masik az, hogy minden nap setalj, en az elejen bediliztem (volt, hogy megalltam, hogy egy centit se megyek tovabb), aztan megis totyogtam meg egy picit, utana jobb lett. ha ugy erzed sok, nem kell minden nap, minden masodik nap is jo, de rendszeres legyen, csak egy kört a haztomb korul, stb (en mindig este megyek, ne rohogjenek mar rajtam, amikor odajutok, hogy nem tudok menni), bar tegnap egesz jol birtam, siman mentem, es utana nem is fajt annyira a pocim..

csak azt tudom mondani, hogy kitartas, aterzem a helyzeted!

ja, es ejszakai alvashoz hasznalj szopiparnat!

2008. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!