Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy durva vegyszerrel takaríto...

Egy durva vegyszerrel takarítottam, és gumikesztyű nélkül. Lehet ettől baja a babának?

Figyelt kérdés
Sajnos még meg kell szoknom, hogy terhes vagyok, pedig annyira próbálok figyelni! Nem volt itthon gumikesztyű, de a tűzhely borzalmasan nézett ki, és nekiestem. Ugye nem árthat neki?
2010. júl. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! ne félj ettől nem lesz baja a picinek :) csak arra figyelj ilyenkor ha nagyon erős vegyszerrel takarítasz, hogy ne lélegezd be.

Boldog babavárást!

28h km

2010. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kell durva vegyszer ...


sokba kerül és tök felesleges. kismamaként sóval és homokkal meg ecettel takaritottam


hipóval mostam fel de súrolni lehet ciffel is és akkor tanultam meg amit a férjem addig hajtogatott hogy ha mindennap áttörlöm a kritikus helyeket nem kell súrolni meg görnyedni felette ... azóta bevált.


ha vegyszerrel dolgozol akkor tedd be a ventillátort és nyiss ablakokat.

2010. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2010. júl. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!