Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma majdnem 8 hetesen elment a...

Ma majdnem 8 hetesen elment a babám. Hétfőn (2 napja) néztek pedig uh-n szépen fejlődött és már szívhangja is volt. Nagyon kivagyok! Miért történhetett ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hogy mi történt? Nem tudom. Vérezgettem, de folyamatosan néztek és a baba rendben volt, fejlődött. Rendelleneséget nem láttak, már van egy gyerekem is. A doki azt mondta ez előfordul és minden rendben. Két napja még lüktetett bennem a szíve, ma meg semmi. Görcsöm nem volt, csAk vérezgettem. Készen vagyok.
2008. nov. 19. 18:18
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történt. Azzal próbálom magam nyugtatni, hogy beteg lett volna. Vérezgettem,de a doki azt mondta minden ok, folyamatosan néztek, a baba szépen fejlődöttik tegnap előtt már szívhangja is volt. Ma meg üres vagyok, minden értelemben. Görcseim nem voltak és van már egy gyerekem is. Amire nincs magyarázat ...Majd az idő gyógyít...
2008. nov. 19. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!