Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Berögzült faros baba még...

Berögzült faros baba még megfordulhat?

Figyelt kérdés
35. héten járok és múlt héten azt mondta az orvos,hogy farral berögzült a baba és,hogy tuti,hogy császáros szülés lesz és,hogy amikor megyek az első ctg-re,megbeszéljük a szülés napját.Volt már így valaki és mégis befordult a babája? Amúgy azt is mondta az orvos,hogy megvárjuk a 38. hetet és utána nem érdemes halogatni,nehogy magától induljon be a szülés,mert akkor nem biztos,hogy meg tud császározni.
2010. júl. 21. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A 34.héttől nekem sem fordult meg a baba,37.héten meg is indult a szülés éjszaka,elment a magzatvíz és az orvos meg a korház 80 km volt tőlünk tehát majdnem 1 órás ut mire beértünk a szülészetre,

2-3 perces fályásokkal.Aztán azonnal toltak a műtöbe és megcsászároztak.

Én velem ez történt ,remélem tudtam azért segíteni,

további boldog babavárást és minden jót a császárhoz.

2010. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem az történt, hogy faros volt az első gyerekem, de se a dokinak, se nekem eszembe se jutott ezért császározni. Szépen, ügyesen megszültem és kész. Minden rendben volt.
2010. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Minden jót nektek is...
2010. júl. 21. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! 39+2 naposak vagyunk. A Baba a 32. héttől faros, ráadásul hatalmas :-) Azzal viccelődnek a dokik, hogy ez már ovodás méret :-)

Jövő 7 kedden lennénk 40 hetesek, de hétfőre betervezte a császárt, ha a hidegfront előbb be nem indítja a szülést, de csak azért mert nagy a baba, egyéb oka nics rá. Ő kifejezetten az mondta, hogy jobb, ha a baba is készen áll a születésre.

Nem hiszem hogy a 38. héten császározni kellene, csak azért, mert faros a baba, de persze ezt az orvosod tudja.

2010. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!