Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A brendon elmegy az országból?...

A brendon elmegy az országból? Olvastam valahol, de nem tudom, hogy igaz-e.

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Majd akkor én meg felpontozlak! :)

2010. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

:DDD oké!


Egyébként azóta vagyok annyira ellene ennek a boltnak, amióta a váci úti brendonban, tavaly nyáron, mellettünk vásárolt be egy CIGÁNY pár, 650.000 Ft-ért mindenféle szarságot. Akkor világosodott meg számomra, hogy kit is akar magának a brendon vevőkörnek...

2010. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mi brendonba vettük a neve sincs piere cardin babakocsinkat.

Úgy látszik akkor ott is árulnak neve sincs cuccokat

2010. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Mutass légyszi blokkot, meg garijegyet,mert tuti nem forgalmaz a brendon pierre cardint, meg hasonló szarokat
2010. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
nem fogok neked bizonygatni semmit
2010. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: A brendon nem megy el az országból, legalábbis nekem ezt írta a brendon e-mailben. Legalábbis tagadta, hogy a hír igaz lenne.


Szerintem azért nem sznob valaki mert egy drágább üzletben vásárol. A babakocsit, hordozót és a kiságyat én is ott veszem majd, mivel itt a legolcsóbbbak Szolnokon. Az összes többi dolgot máshol vesszük pl a ruhákat a tescoból.

Akkor én is sznob lennék (mivel ezt a három dolgot a brendonban veszem)?

21 hetes kismama

2010. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem arról volt szó, hogy mindenki aki ott vásárol sznob, csak sok kismamánál a lent idézett komment verte ki a biztosítékot ( szerintem is jogosan) és erre reagáltak.


"Én nem vagyok sznob, de ott vásárolok a babámnak

A hajam égnek áll a nevenincs márkáktól, espiro, top rider, pierre cardin, kunert...

Szóval aki kicsit is igényes a gyermekére ott vásárol, sznobságtól függetlenül"

2010. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem mered, mert hazudsz...


ugyanis ilyen carokat nem árulnak a brendonba...


a honlapon sincs, sőt minden héten vásárolok ott, nem is láttam még.


De te viszont üzletrontást követsz el, hogy silány minőségű termék forgalmazásával hozakodsz elő...

2010. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
82%

"Kedves" utolsó!

Ugyan áruld már el, hogy mi a francot tudsz te minden héten vásárolni a Brendonban? Mert oké, az ember elmegy időnként, megveszi a babakocsit, etetőszéket, ... ruhákat (persze, ha anyagi lehetőségei megengedik). Én hetente max. valami élelmiszert is áruló hiperszupermarketbe megyek.

A sz@r minőségről meg annyit, hogy az elő babakocsinkat, (igaz akciósan, mert úgy meg tudtuk venni), az első használat után vihettük is vissza, mert letörött róla egy kütyü. A másik, amit még ott sikerült vennünk kuponos akciós áron, az egy pihenőszék. Nagyon tuti volt egészen addig, míg egyszer a béby össze nem kakantotta. Akkor jöttünk ugyanis rá, hogy a huzat bizony nem levehető. Férjuram varázsolta le róla valahogy, hogy be tudjam tenni a gépbe. Visszaeszkábálni persze nem sikerült tökéletesen - mert lehetetlen!, használható, de jó hogy nem eredeti áron vettük meg, mert még jobban kiakadtam volna.

2010. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A brendonos dolgok 80%-a (is) Kínából származik. Ennyit rólad, kedves minden héten ott vásárolgató. Ennyi erővel mehetnél a józsefvárosi piacra is:)
2010. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!