Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A brendon elmegy az országból?...

A brendon elmegy az országból? Olvastam valahol, de nem tudom, hogy igaz-e.

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mi lesz velünk??
2010. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy becsődöl basszus, amilyen áraik vannak... Menjenek csak, elsővel egyetértek.

Ja, a vezérigazgató titkárnője voltam. :D :D :D

2010. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom sokan miért szidják a brendont. Szerintem nem olyan drágák, én pl a kiválasztott babakocsit is elég jó áron láttam. Máshol sokkal drágább. Jó, nem azt mondom hogy nem drága, de vannak olyan termékek, amik máshol sokkal drágábbak.
2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
És akkor most hova hova mennek a sznobok vásárolni????
2010. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
15%

Én nem vagyok sznob, de ott vásárolok a babámnak

A hajam égnek áll a nevenincs márkáktól, espiro, top rider, pierre cardin, kunert...

Szóval aki kicsit is igényes a gyermekére ott vásárol, sznobságtól függetlenül

2010. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%

Na ja, és nem vagy sznob...

Mi lenne ha az lennél?!:D

2010. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
63%
Szerintem is nagyon drága, és nagyon nem értek egyet azzal a kijelentéssel, hogy aki kicsit is igényes az ott vásárol a gyerekének!Én is igényes vagyok, főleg a gyerekeimre, de van más bolt is mint a Brendon!Inkább úgy kellett volna írnod, hogy te ott szoktál vásárolni és max.elégedett vagy velük!!
2010. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%

nem vagy sznod? és neked a pierre cardin nevesincs?

a plázában a pierre cardin cipellők 40 ezernél kezdődnek Mrs SZNOB:S

2010. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Kedves 18.10-es Sznob Hölgyemény!


Van, akinek nincs pénze, de azt mégis megteheti, hogy egy közepes/alacsony kategóriájú babamkocsit vesz a gyermekének, nem pedig használt szuperluxust. Miért kell azt írnod, hogy nem vagy sznob, ha az vagy?


A Brendonban vannak jó dolgok, de nagyon drága. 1-2 dolgot már mi is vettünk ott, de a dolgok nagy részét nem ott szereztük be. Augusztusban mi is benézünk;)

2010. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
21%
Hát én sem fogok sírni utánuk, és szerintem is drága.Nyilván nem véletlen, hogy becsődöl.Egy rugdalózó 4-5 ezer ft.Nem azt mondom, van egy-két dolog, ami megfizethető, de a többséget nem a válságban lévő magyar embereknek találták ki.Én csak nézelődni szoktam bemenni, és mindig kong az ürességtől.Sehol egy vásárló.Nem véletlen.Én sem értek azzal egyet, hogy ha nem ott vásárolsz, akkor már igénytelen vagy.Én nem fogok százezreket elverni csak azért, mert Brendon.A kisbabám ugyanolyan jól fogja magát érezni a Bergon babakocsiban, amit 50 ezerért vettünk esővédővel pelenkázótáskával együtt.Ja!Azt sem fogja egy csecsemő realizálni, hogy hány ezer forintos ruha van rajta.Ez az egész a szülők hülyesége.Én is lehetnék egész nap vásárolgató újgazdag macácska, ha egy dollár papához megyek feleségül.De mivel nem érdekből házasodtam, el kell fogadnom, hogy meg kell gondolni, hogy hol vásárolok.A Brendon tipikusan a gazdag emberek üzlete, ezért nincs forgalmuk.
2010. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!