Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. egy hete picit barnáztam....

Kb. egy hete picit barnáztam. nagyon megijedtem, pihi meg minden. Volt már vetélésem. Most viszont nagyon hányok. Lehet baj a picivel?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok. Köszi
2007. dec. 11. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rendben van, ne aggódj! Igyál apránként sok folyadékot, próbálj kicsit enni. El fog múlni! Ha nem leszel jobban, azért keresd meg az orvosodat, hátha gyógyszerrel segít. Jobbulást!
2007. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. én a helyedben elmennék az orvoshoz mindenféleképpen!!! figyelj bajod nem származhat belőle ha minden rendben van akkor meg legalább megnyugszol!nekem is volt vetélésem 6 hetesen ugyhogy el tudom képzelni hogy félted a picurt de ne aggódj biztos nem lesz semmi baj nagyon szoritok nektek!!!üdv
2007. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barnázgatás sok mindenkinél előfordul, ez nem ok az aggodalomra. A hányásos rosszullétek a terhesség velejárói, ha eddig nem volt, lehet, hogy nálad most kezdődik csak. Van aki a 9 hónapot végigöklendezi, mégsincs semmi baj, ettől nem lehet semmi gond a babával. Ajánlják a gyömbéres kekszet hányinger ellen, ill. ha iszol, csak kortyokat és jó hidegen, mert a hideg folyadék csökkenti a bélbolyhok irritációját. Remélem hamarosan jobban leszel!
2007. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a hányás annak a jele, hogy a baba jól van. Sokan ezzel nyugtatják magukat, hogy amíg hánynak, tudják, hogy a baba jól van, tehát én ezt jó jelnek tekinteném.

De az orvos meg tud nyugtatni:-)

2007. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!