Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangra mentem...

12 hetes ultrahangra mentem és azt mondták hogy csak 10 hetes vagyok? Jártatok igy? Mi lett?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. júl. 20. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A legelső uh-án nekem azt mondta a doki hogy 8 hetes 3 nap múlva másik doki 11 hetet mondott utána mondtak megint 8 hetet és az utolsó doki mondott 10-et!

És makk egészséges

2010. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Én a 10. hétben vagyok, és sajnos itthon táppénzen, mert a dokik eltanácsoltak a stressztől. :S

Nos, ha ennyire aggódsz, és megteheted, akkor inkább menj el másik dokihoz is. Biztos Te is ismered: több szem többet lát!

Ha ilyen állapotban vagy, az sajnos sem Neked, sem a babának nem jó.

Megjegyzem a fogadott dokim nekem sem adott megnyugtató válaszokat (első babát várom és túl a 30-on), szóval váltottam. Mentem 1 sztk-shoz. :)Ez általában fordítva szokott lenni! :D

Fel a fejjel, keresd meg a SZÁMOTOKRA legmegnyugtatóbb megoldást, és boldog babavárást! :)

2010. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 2 hét különbség van.Nincsen semmi gond,egyszerűen így volt peteérésed és ekkor fogant meg.Én a mensim szerint 6 hetesen mentem először dokihoz és már akkor mondták,hogy 8 hetes vagyok.Én sem akartam elhinni,mert normálisan menstruáltam,pedig már akkor is babás voltam.Egy ismerősömet is visszahívták egy hét múlva mert neki meg túl kicsi volt a babája.Ilyen nagyon sűrűn előfordul.Veletek sincs semmi gond!!!!

Nyugi és ne idegeskedj!!!

Boldog babavárást!!!

13 hetes km

2010. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztosan elmennék egy másik orvoshoz. Amikor 6 hetesen voltál, és 6,6mm volt a CRL, akkor hallottál már szívverést? Ez egy jó kiindulópont lehet. Összesen csak ezen a két uh-n voltál? Most milyen méreteket mondtak?
2010. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia én utolsó menzeszem szerint 14hetesen mentem 12hetes ultrahangra.Nekem is vissza irtak 2hetet mivel a dokim mondta, hogy nem a menzeszemkor estem teherbe hanem 2 hétre rá.Igaza volt mert kb. a 17.napon volt peteérésem.Szerintem ez nem gond.
2010. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi.Nagyon megnyugtattatok.

Igen volt szivverése:)hála isten.

Tegnap mintha 24mm.ert motyogott volna magában.

Most indulok a nögyogyászhoz.

Köszönöm mégegyszer nektek!

2010. júl. 21. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!