Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Máshogy viselkedik a hajam...

Máshogy viselkedik a hajam terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Még szülés előtt szeretném rendbehozatni a fejem, mert terhesség alatt nem akartam hogy a babára káros legyen az első időkben...ha festetem más színe lesz a hajamnak vagy ledobja a festéket? Mik a tapasztalatok?38 hetes vagyok
2008. nov. 18. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag igen. Én nem próbáltam ki, nem mertem befestetni. Terhességem előtt a barna hajam éveken át szőkére volt festve. A 12. hét után befestettem az eredeti színére, hogy ne legyen lenövés.
2008. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Semmi ilyesmi.Én végig festettem a terhesség alatt, az tévhit h kihat a babára.Annyit vettem észre hogy bár megerősödött, de hamar zsirosodott a hajam.
2008. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim és a védőnőm is azt mondta, hogy ne festessem. Pedig nagyon szőke szerettem volna maradni.

Első válaszoló

2008. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is festettem, világosbarnáról aranyszőkére. Háromszor, vagy négyszer volt festve terhesség alatt és bár végig ugyanazt a festéket és ugyanazt az árnyalatot használta a fodrász, amit terhesség előtt is használtunk, soha nem értük el a régi hatást. Nem lett egyenletes a lenövésnél. Szerintem ez a terhesség miatt van, mert tényleg mindent úgy csinált a srác, mint korábban.

Egyébként nekem még egy olyan változás is volt, hogy a második trimeszter végéig olyan volt a hajam, mint a drót, csak úgy tudtam teljesen kifésülni, ha vastagon bekentem balzsammal mosás után, így is elég sokáig tartott a folyamat és nem egyszer bőgtem a végére. Mire viszont kiöblítettem belőle a balzsamot ismét összeállt az egész. 3-4 naposan már szó szerint berasztásodott, egyben állt az egész, mint egy nagy góc, undorítóan nézett ki. Nem egyszer eszembe jutott, hogy levágatom és megszabadulok tőle, de a férjem mindig lebeszélt, de a harmincas hetekre ez a probléma teljesen megszűnt, a hajam szerkezete visszanyerte a régi állapotát.

2008. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Szeretném olyanra festetni mint az eredeti, hogy ne kelljen festetni járkálni, most ugysem lesz időm egy darabig...
2008. nov. 18. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Én az első terhességem alatt végig festettem (szőkére) és nem dobta le a festéket a hajam, a babám meg egészséges lett, az tévhit, hogy a festéktől bármi baja is lenne. A hajamnál annyi változás volt akkor, hogy nehezebben tudtam beszárítani. Most a második babámat várom, a hajamat melíroztatom, nem lett se több, se kevesebb, viszont jobb az állaga, nem szárad ki már 2 nap múlva (régebben nagyon száraz volt), így elég ha 5 naponta mosom.
2008. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!