Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első időszakban normálisak...

Az első időszakban normálisak az alhasi görcsök, fájdalom?

Figyelt kérdés

Jövő kedden leszek 5 hetes terhes, úgyhogy még nagyon az elején vagyok. Sajnos nyár elején volt egy vetélésem, amikor aránylag az elejétől kezdve sárgás hüvelyváladékom volt, a 6. hét elején enyhe barnázással kezdődött minden. Görcseim voltak, még éjszaka is felkeltem rá. Sajnos akkor missed ab lett. Most eleinte nem volt fájás, csak gyakori pisilési inger, "duzzadt" érzés az alhasamban, viszont most már elkezdett jobban fájni a hasam, alul néha szúr a méhszájamnál, ritkán belegörcsöl a méhem. Most teljesen tiszta a hüvelyváladékom. A múltkori vetélés miatt most eléggé aggódom, nehogy megismétlődjön. :( Normálisak ezek a fájások?


Köszönöm szépen!



2019. dec. 1. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem erősek és nincs vérzés valószínűleg nem baj. Viszont a korábbi vetélés miatt én elmennék a dokihoz hamarabb.
2019. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Anno azt beszéltük a dokival, hogy ráér később is mennem, ha nincs panasz (7-8. Hét környékén), mert anno az 5. Hét végén mentem, csak üres petezsák volt, és utána pokoli volt a várakozás a következő vizsgálatig, hogy vajon minden oké-e... úgyhogy mondta, hogy ha nincs probléma, nyugodtan mehetek később, amikor már tuti látszódnia kell embriónak. :)

2019. dec. 1. 19:02
 3/7 khniki ***** válasza:
82%
Abszolut normális.
2019. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mintha én írtam volna a kérdést, nekem is szintén volt egy vetélésem júniusban, 8. hétre megállt a fejlődés, szívhang.

Én csütörtökön leszek 5 hetes. Szintén alhasi fájdalmaim vannak, két napja elég erősen, feszítő érzés. Nekem sok folyásom van, de az a legutóbbi terhességnél is így volt, nincs fertőzés vagy viszketés.

Én is aggódom kicsit, de több helyen olvastam, hogy normális ez egy bizonyos szintig. Dokihoz én sem tudom mikor menjek, minél hamarabb?!, de hiába mennék szerintem 7.hétnél hamarabb nem sok mindent látnak.

Várom én is az ötleteket.

2019. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy több mint egy hete nagyon fázom, ráz a hideg, legutobb csak a 6-7 hét körül kezdődött ez.
2019. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok bíztatót mondani.Nekem januárba volt vetélésem 8.héten.Minden előzmény nélkül elkezdtem vérezni.Az hogy mi normális,mi nem azt sajnos csak az idő dönti el.Ezt így nem tudhatod.Most 33 hetes terhes vagyok,bennem is volt egy félsz,mi van ha most sem marad meg,de nem szabad ezzel foglalkozni.Ha majd elmész dokihoz és azt mondja minden oké,akkor úgy is van.Sok sikert és minden jót.
2019. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2019. dec. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!