Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell szedni a homeós...

Hogyan kell szedni a homeós bogyókat, he kettő készítményből kell kétszer 5 golyót bevenni? Bevegyem egyszerre a 10 db-ot?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én beveszem a 10-et, de nem tudom, hogy jól csinálom-e. Eddig hatásos volt így is. Urtica urens-t és ricinus communist szedek egyszerre.
2008. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 38. hétben vagyok, cimicifugát és caulophyllumot szedek, én is azt olvastam, hogy be lehet venni, de mivel nem ismerem a termékeket ezért furcsállottam, hogy a két különböző készítményt egyszerre vegyem be.
2008. nov. 18. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A szülésznőm a következőt írta elő nekem a betöltött 35. héttől.

1. nap Pulsatilla C30 (5 golyó)

2-6. nap - 5 napon át Caulophyllum D vagy C6-12 (5 golyó/nap)

7. nap szünet

8. nap Pulsatilla C30 (5 golyó)

9-13. nap - 5 napon át Cimicifuga D vagy C6-12 (5 golyó/nap)

14. nap szünet

Ezután újrakezdeni az egészet.

2008. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne szedjed egyszerre, mindenképpen felváltva kell ezeket szedni.
2008. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyan azt szedem, mint a kérdező! ma is elmondta a szülésznőm, hogy beveszem az 5 golyót, elszopogatom vagyis elolvad a nyelvem alatt, várok fél órát, addig sem enni sem inni nem szabad. csak ezután jöhet a másik 5 golyó. de az első előtt sem lehet már enni, inni fél órával. az utolsó adag után is meg kell várni a fél órát. nem jó még ha fogatmosol előtte.a mentol miatt. erre nagyon figyelj! ne vedd be egyszerre a 10 golyót!!

üdv:37.hetes kismama!

2008. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Caulophyllum-ot és a Cimicifugát szedem, de úgy hogy egyik nap az egyikből napi 3x5 bogyót, a másik nap pedig a másikból napi 3x5 bogyót. Szerintem egyszerre ne szedd mindet! Nekem legalábbis igy mondta a szülésznőm a szedését..
2008. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogkrémről annyit, hogy van homeós fogkrém és akkor nem kell aggódni a mentol miatt.
2008. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!