Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai még az előtej...

Nem korai még az előtej megjelenése 18 hetesen?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok és tegnap este fürdés elött vettem észre.A bal fénylett,a jobbon egy pici oda volt száradva.Szerintetek?
2007. dec. 10. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor már nekem is volt, ez mindenkinél változó, nem probléma.

2007. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, ne ijedj meg. Valószínű, hogy az utolsó trimeszterben már szivárogni is fog, ezért mindig legyen nálad melltartóbetét, hogy ne érjen meglepetés.
2007. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben, készülnek a tejmirigyek a szoptatásra. hogy mikortól, egyéni. Mindenesetre ne nyomkodd és tartsd tisztán. Jó babavárást!
2007. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem a védőnőt, aki csak a 32. hetet mondta. Azért lepett meg, mert nekem is volt már 12 hetesen száraz fehér váladék a mellbimbómban, ami eddig soha nem volt.

De itt mindenki már igen korai tejtermelésről számol be, ezért szerintem nem kell izgulnunk:-)

2007. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!