Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten voltam dokinál s...

Múlt héten voltam dokinál s megállapitotta hogy terhes vagyok. A terhesség 5. hete kezdődik és ma délután egy -két cseppes barnás folyásom volt és most estére se akkor elmúlni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
megőrülök holnap reggelig
2007. dec. 9. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Menj be az ügyeletre mindenképp, nem fognak meglepődni! Én most jöttem, mert nagyon aggódtunk valami miatt, és hidd el, sokkal jobban fogok aludni.
2007. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem görcsölsz, akkor nyugodj meg, valószínüleg nincs nagy baj. Szerintem nálad is a szokásos barnzgatás jelentkezett. Én Utrogestant kaptam és magneb6-ot. Persze én is azonnal mentem a dokihoz, ha nagyon félsz,inkább szerintem is menj el ez ügyeletre. Minden jótk ívánok!
2007. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodj meg, barna, rózsaszín de akár véres folyás is előfordulhat és normális, még akár a menzesz is megjöhet terhesen... Ügyeletre nincs szükség, ha nem görcsölsz és nem friss vér szivárog, de az orvosodnak említsd meg, ad rá esetleg valamit, ha kell. Ne aggódj, rendben van minden!
2007. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!