Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy néha úgy...

Mitől lehet, hogy néha úgy érzem, mintha "beremegne" a picim valamelyik testrésze? Vagy lehet hogy csak én érzem remegésnek, közben valahogy mozog?

Figyelt kérdés

Meg mostanság sokszor van, hogy aprókat rugdos, de jó párat,gyorsan egymás után.

Ti is éreztek hasonlót?

25+5 hetes kismami


2010. júl. 14. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen én is ugyanezeket érzem,néha az egész hasam remeg.:)

29hkm

2010. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:) akkor jó....más is van így, akkor gondolom teljesen normális:)

de mitől van?Remeg a baba??

2010. júl. 14. 09:26
 3/10 anonim ***** válasza:
31. hetes vagyok és nekem is csinálja..nagyon hülye érzés..de nemtudom mitől van, pedig nekem már akkora, hogy érzem mikor melyik testrésze mit csinál:D, de ha remeg, akkor fogalmam sincs mi az..
2010. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem kérdeztétek esetleg dokitól védőnőtől mi lehet az?

Nekem most kezdte nem rég, majd megkérdem mikor megyek...de vicces:)

2010. júl. 14. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Normalis dolog, tenyleg remeg a baba. Az oka az, hogy az idegrendszere nincs kifejlodve (majd csak kint valik tokeletesse) es ez akaratlan remegeseket okozhat. Kint is elofordulhat majd eleinte.
2010. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akkor csuklik??:)
2010. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én is azt hittem eleinte, hogy csuklás, de az periodikus, rendszeres "beremegés" ez meg csak néha-néha van.Remeg egyet, aztán játszik tovább a pocimban, néha legalábbis úgy érzem nagyon jól elvan:D

köszi a válaszokat:)

2010. júl. 14. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
A csuklást én olyannak érzem mint amikor én csuklom csak nyilván gyengédebben és ritmikusan ez a remegés teljesen más..
2010. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ilyeneket, kérdeztem is itt, és többen válaszoltak, hogy igen ők is érzik. Azóta megszületett a picim, holnap lesz 3 hetes és egészséges. És most is itt ott észreveszem, hogy hasonlót művel a lábával.

Minden jót nektek! :-)

2010. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem figyeltetek, de irtam mar, hogy normalis, es a miertjet. Nem kell parazni. Es igen, kb minden kismama meg tudja erositeni, hogy talalkozott mar a jelenseggel.
2010. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!