Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok, olyan krémet ajánlani...

Tudtok, olyan krémet ajánlani ami jó a striák ellen és nem túl drága, nem árt a babának? 13 hetes km

Figyelt kérdés
Köszi szépen
2008. nov. 14. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

DM saját márkás terheskréme szerintem tök jó! Van krém is, olaj is. Én az olajat jobban szeretem. 600 ft körül van, ha jól emlékszem, jó sokáig elég, pedig én kenem naponta kétszer a mellem, hasam, combom.

Üdv, 36 heteske.

2008. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én védőnőm szerint nincs igazán ezekből a termékekből olcsó. Én speciel Vichy-t használtam (5400Ft), és eddig nem jött ki egy csíkom sem. Kopogjuk le - 40 hetesen. (Bár az is igaz, hogy ez egyénfüggő - de az én bőröm is hajlamos a striákra, hisz már a terhességem előtt szép számmal gyűjtöttem össze őket a combomon és a mellemen.)

Dicsérik a Motherlove termékeket is! [link]

Emelett igyál sok folyadékot (szénsavmentes vizet), egyél sok rostot tartalmazó kajcit, mert az is segít a bőrödnek, hogy könnyebben táguljon, és ne szakadjon!

2008. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-es olajat használom nekem nagyon bejön és nem drága.A combomon,mellemen viszont vannak csíkok,pedig az előző terhességemnél drága krémet használtam.Mivel eddig a hasamon nem volt így azt próbálom menteni :)
2008. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A rossmannban is vannak babydream termékek és én az olajat használom (kb6-700ft.)nekem jó, eddig legalábbis:-)amúgy a babaolaj is ugyanazt tudja állítólag!

Minden jót Neked!

28 hetes

2008. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a hidegen sajtolt extra szűz olivaolaj jött be. 29 hetes vagyok és még semmi striám nincs. Orvos ajánlotta mivel ő is azt használta 2 terhességénél is és hatásos. Teljesen illatanyagmentes és szinezékmentes. Egy üveggel elég teljes terhesség alatt.

29 heteske

2008. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2008. nov. 14. 18:19
 7/7 chiquitina válasza:

Pont most olvastam egy cikket a kapható striaelleni krémekről. Érdemes elolvasni, bár én úgy gondolom, hogy ez alkati kérdés (nekem a terhesség alatt például a fenekemen jöttek csak elő, pedig alig híztam csípő alatt), de azért nem árt megpróbálni megelőzni.

[link]

2011. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!