Nagy gond, hogy nemsokára megyek abortuszra és közben élem tovább a nemi életem?

Figyelt kérdés
Belém is élvez. Ilyenkor ez gond?
2013. nov. 23. 14:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az intelligencia hányadosod nem verdesi még a 95-öt sem...

Persze szexelj csak, a te dolgod...

2013. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
hát,kedves kérdező...téged se az agyad fog megölni.
2013. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Csak fogom a fejem, hogy az ilyen teherbe esik és ez a legnagyobb problémája én meg már három éve várom, hogy terhes legyek...
2013. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
de legalább szaporodni nem akar.
2013. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

Most tulajdonképp terhes vagy. A terhesség nem zárja ki a szexet. Persze sokan azt várják, hogy lelkileg összeomolj, hogy emészd magad egy életen át, de szerencsére az ember ennél erősebb lelkileg.

Műtét előtt 1-2 nappal viszont már ne szexeljetek, legalábbis ne élvezzen beléd, hogy tisztább legyél odabent. Egyébként is érdemes letusolni mielőtt mész a kórházba.

Abortusz után 2 hétig tilos a szex. Ekkor még gyógyulnod kell. Dolgoztam recepciósként olyan klinikán, amelynek az a része abortuszra volt szakosodva, így tudom hogy megy. 2 hete kell kivárni, ha minden jól ment a műtét során. A második hét után pedig óvszerrel, mert még ilyenkor is nagy a fertőzésveszély. Plusz kérd meg a párod, hogy legyen óvatos.

Egyébként nem írtad, hogy estél teherbe, hogy védekeztetek-e. Ha nem, akkor ez jó lecke volt, hogy műtét után mindenképpen nézzetek egy biztonságos védekezési módszert (a megszakításos és naptármódszer nem számít annak). Ha védekeztetek eddig is, akkor meg kell nézni, hogy mi volt a gond. Óvszernél előfordulhat, hogy nem jól van felhelyezve, nincs elég hely hagyva neki, vagy esetleg túl nagy a barátodra és lecsúszik. Utóbbi esetben lehet kapni kisebb átmérőjű óvszereket. Fogamzásgátlónál pedig ügyelni kell, hogy pl. antibiotikum szedésekor kiegészítő védekezés kell (óvszer) vagy ritkán előfordul, hogy a szervezetedre nem hat. Ez esetben más módszert kell nézni. Ott van a hüvelygyűrű vagy a hormontartalmú spirál is (pár kérdéssel lejjebb olvastam, hogy egy lánynak pont abortuszkor tették fel, plusz én is találkoztam párszor ilyen esettel).

2013. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
4%
Hú baba, belenyúltál a forró tálba ezzel a kérdéssel...szerintem nem éppen itt kellett volna feltenned ezt a kérdést XD
2013. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem gond, de
2013. nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%
na,15-ös, a vak vezet világtalant tipikus esete.Két hét,mi?
2013. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem baj, ha szexelsz, de tényleg ab előtt 2-3 nappal már ne élvezzen beléd, mert a dokit szivatod meg vele. Amúgy nem tesz kárt benned ilyenkor a nemi élet.


A pocskondiázó, teherbe esni képtelen nők meg olyan nagyon okosak ám, oda se figyelj. Megvan a saját nyomoruk, azért köszörülik másokon a nyelvüket.


Az ab utáni szexmentes időszak hosszával kapcsolatban: sok féle időintervallumról hallottam már. A standard szerintem a hat hét. Olvastam már magánklinikák honlapján 2 hetet is, de hallottam olyat is, hogy az első menstruáció jelentkeyéséig nem ajánlott nemi életet élni, mert hogy addig a hüvely fala nagyon sérülékeny. Nem tudom, melyik lehet az igaz, de én a helyedben biztos kivárnám a 6 hetet, nehogy valami baj legyen végül.

2013. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
39%

A 15-ös oltári nagy hülyeséget ír? Milyen két hét?

Nekem sajnos volt műszeres befejezésem. A menete ugyanaz, két különbséggel: a baba már nem él, az anyuka meg nem önként választja az abortuszt. 4 hét után volt kontroll, addig semmi nemi élet.


A morális részét hagyjuk, szerintem nem érdemes időt pazarolni a csajra, ennyi az IQ-ja és kész.

Az orvosod nem mondott semmit? Igazából azt csinálsz, amit akarsz, akár még aznap reggel is, de azért legalább nézz utána, hogy zajlik. Kitágítják a méhszájadat, ergo bármi bejut a méhedbe, ami előtte védett volt. Többen írták a fertőzésveszélyt. Gondolkodj el rajta.

2013. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!