Nagy gond, hogy nemsokára megyek abortuszra és közben élem tovább a nemi életem?

Figyelt kérdés
Belém is élvez. Ilyenkor ez gond?
2013. nov. 23. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem gond, de nekem biztos,hogy nem lenne kedvem a szexhez egy jó darabig ,se abortusz előtt utána meg végképp nem....
2013. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt most provokációnak szánod unalmadban, akkor kitalálhatnál jobbat is.


Ha igaz, akkor meg egész egyszerűen csak undorító. Nekem. Nehezen tudom elképzelni, hogy pont szexelni van kedve annak, aki épp készül elvetetni egy gyereket. Bár tény, hogy vannak ilyen alantas létformák, találkoztam már hasonlóval. Kedvem lett volna leköpni.

2013. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Úgyse akarod a babát, nem gond, bár nem tudom hogy van gusztusod hozzá így...
2013. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
fizikailag nem, hiszen mindenképp abortuszod lesz, csak az a szomorú, hogy ha már akkor is lusták vagytok védekezni,ha meglett a "baj" akkor valószínűleg nem ez az utolsó abortuszod....
2013. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Azért amúgy arra illik figyelni egy sima vizsgálat előtt is, hogy 2-3 napig kibírni előtte, ne a g.:ibe nyúlkáljon már szerencsétlen doki. 2. voltam.
2013. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Neked mi a "nemsokára"? Hétfőn? A jövő hét végén? Két hét múlva... mert nem mindegy.

Élvezzen...legalább most nem ejt teherbe.


Azt ugye tudod, hogy abortusz után 6 hétig nem lehet szexelni?!

2013. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

"Belém is élvez" - az abortusz után azért majd fogtok védekezni?

Azt már nem is feltételezem, hogy kivárjátok a 6 hetet.

2013. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez most komoly, akkor erkölcsi hulla vagy.

Remélem, kamu...

2013. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Gond...de nem az, hogy éled a nemi életed, és hogy beléd élvez, hanem az, hogy szaporodásra képes vagy...gratulálok a gusztusodhoz, de a párodéhoz is...(4 évig vártam, h teherbe eshessek.... kapard el magad...)
2013. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én tuti nem szexelnék. Utána meg nem is szabad a fertőzésveszély miatt és hogy gyógyuljanak a sebek. Pár hétig próbáljátok megállni. Nem olyan nehéz szerintem.
2013. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!