Az abortusz fáj?

Figyelt kérdés
fizikai fájdalommal jár?
2013. júl. 13. 17:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Bocs az előző vagyok.


Most vettem észre, hogy fiú vagy. Ha képes vagy rábeszélni az abortuszra egy lányt, hogy ölje meg a te gyerekedet, akkor te kétszeresen is gyilkos vagy.

2013. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ez mekkora tuti kamuzol!

Hogy nem vette észre a csaj, hogy folyik ki belőle?

Vagy elaludt közbe? :D

2013. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
90%
szerintem rakj a sütijébe egy fogamzásgátló tablettát, és mond azt hogy tik-takos ízesítésű xd
2013. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Észre vette csak azt mondtam neki, h az ovszeren lévő spermicid és az ő nedve folyik ki ne aggódjon. Es legyszi ne oltogassatok hanem mondjatok meg micsonaljak!
2013. júl. 13. 20:47
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen szemét nem lehetsz...

Úgy csináltad h ...áh hagyjuk is.

Takarodjatok el azonnal orvoshoz és írassatok fel esemény utáni tablettát aztán reménykedjetek h még nem késő.


A kérdésedre válaszolva a fizikai fájdalom egyénenként eltérő. Nekem pl nem fájt.

A lelki fájdalom viszont annál nagyobb.

2013. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Esemény utáni!!!!
2013. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
90%
Nem ertem miert kell egyböl pocskondiazni az illetöt!elöször is lehet csak kivancsisagbol tette fel a kerdest...masodszor,honnan tudjatok miert nem tartja meg..lehet kiszakadt a gumi,betegseg miatt stb.nem kene palcat törni senki felett!amugy nem faj az abortusz sem alatta sem utana ,de lelkileg nagyon meg fog törni..es igen.....tapasztalatbol mondom,lehet nyugodtan engem is pocskondiazni!
2013. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád a kedves drága kérdező hozzászólását akkor megértenéd a hangnemet.
2013. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mikor felrakják a tágítót az eléggé kellemetlen, utána lehetnek erősebb görcseid de azért nem olyan rémes. Maga a műtét nem fáj, mivel altatásban csinálják. Utána még pár napig görcsölhetsz,úgy mint mikor jobban megvan. De egyébként nem olyan vészes, nem kell minden rém történetet elhinni. Bár a lelki része az talán nehezebb, az is igaz ki hogy viseli.
2013. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
26%
Ja te vagy a pasi. Nos akkor ha a barátnőd nem akarja elvetetni van két választásod vagy féreg módjára elmenekülsz a felelősség elől, vagy ha már így alakult megpróbálod össze szedni magad és kihozni a helyzetből a legjobbat. A választás a tiéd, de vigyázz mert bármelyik úton indulsz el már nem lesz vissza út.
2013. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!